Tagi: spoles spin, zivju spinings 2000, 6000 spoles, de pêche, elektriskā zvejas spole 9000, raven centerpin spole, ruke, lubric, dmk zvejas spole 15, ruļļa surfcast.

€1.15 €1.28
  • Pieejams
  • w7621


  • Pozīcija: straume
  • Modeļa Numurs: Zvejas Spole Speciālās Smērvielas
  • Zvejas Spoles Tips: Citi
  • Zvejas Metode: Citi
  • Ēsmas Veids: Viltus Ēsmu,
  • NOSAUKUMS: Zvejas Spole Smērvielas

Aizzīmju Punktiem:

1、Multifunkcionāla: Tā ir īpaša smērviela zvejas spoles apkope, lai padarītu to ūdensizturīgs, nerūsējošs un trokšņa samazināšanu.

2、Piemērots objekts: Piemērots gultņi zvejas spoles piemēram, vērpšanas spolēm, baitcast spoles, utt, un eļļošanu, berzes atšķirības starp rievotais disku.

3、Plašs pielietojums: Pielietojams gultņi, apstrādes rokturi, tārps zobratu, līnijas rullīši.

4、Izlīdzina paturot ilgāk dzīvē: Tas var atvieglot gultnis, palielinātu kalpošanas zvejas spole, samazinās nodiluma pakāpe no spoles un uzlabotu izturību par spoli.

5、komplektā ietilpst: Tas ir kopums, kas ietver smēreļļas un smērvielas, smērvielu zvejas ruļļu gultņu un rievotais disku, katrs ir 14.8 ml.

Tas ir zvejas ruļļu gultņu un metāla teknes disku, smērvielas, smērvielu un eļļošanas komplekts, padara gultņi, gludāka, lai palielinātu kalpošanas zvejas spole un samazinātu nodilumu zvejas spole, universāls vērpšanai spolēs, baicast spoli un citām spolēm.

Produkta iespējas:

Tā ir īpaša smērviela zvejas spoles apkope, lai padarītu to ūdensizturīgs, nerūsējošs un trokšņa samazināšanu.

Piemērots gultņi zvejas spoles piemēram, vērpšanas spolēm, baitcast spoles, utt, un eļļošanu, berzes spraugas starp zobiem diskus.

Gadījumā gultņi, apstrādes rokturi, tārps zobratu, līnijas rullīši.

Tas var atvieglot gultnis, palielinātu kalpošanas zvejas spole, samazinās nodiluma pakāpe no spoles un uzlabotu izturību par spoli.

Iepakojuma saraksts:

1*Smērvielu (14.8 ml)

1*Smērvielas, smērvielu (14.8 ml)

Ja jums ir kādi neapmierinātību vai ir šaubas par mūsu produktiem, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot pircējs jaunumi pirmo reizi, mēs jums pieņemamu risinājumu 24 stundu laikā!Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti