Tagi: alumīnija folijas rullis, siltuma izolācijas lentes, auto izolācijas lentes, līmi folijas lentu, līmlente rozā, alumīnija lentes, siltuma izolācijas lentes, atbalsta ūdensizturīgs lentes, ūdensizturīgs darbi lentes, ūdensizturīgs vingrinājumu lentes.

€3.42
  • Pieejams
  • w5993


  • DIY Piederumi: ELEKTRISKĀ
  • Veids: Lentes
  • Modeļa Numurs: Jauns

48cm platums daudzfunkciju ūdensizturīgs temperatūras izolācijas lentes alumīnija folijas līmlente

Paziņojums: lente nav 20 metri vienā rullī tieši tā, parasti apmēram 17~20 metri/rullis

Pieteikums: Alumīnija folijas, lentes izmanto plaši saistībā ar dūmgāzu blīvējums līmi produktiem, kas ir ūdensizturīgs, izolējošs materiāls, nekā citiem zīmoliem par ļoti pārāka īpašības, lai kļūtu par pirmo izvēli par klientiem un uzņēmumu, produktu var izmantot ne tikai, jo skursteņa blīvēšanas, un var pielipt plastmasas podi, emaljas bļodas vai kreka, bail no ūdens, karstā un plastmasas lentes būs jābaidās no tā, karsts, karsts ūdens būs no ādas, vienu reizi; turklāt tur ir ļoti konkrētam mērķim un, ka ir pateikt savu shield, pret traucējumiem spēkā, datori paku datu kabelis (cietā diska kabeli, floppy vadu), iekšējās sienas no būra ..., radiācija utt., tāpēc mēs bieži redzēt atšķirību tajā starojuma mašīnu būs iekšējās sienas lipīga folijas, lentes dēļ tā!Tāpēc, folijas, lentes lietderību, ir gājusi dziļi mūsu dzīvē!Zīmola lentes ar vidēji augstu viskozitāti biezums alumīnija folijas, alumīnija folijas, un nav atdalīta ar karsto līmi, daži alumīnija folijas lentu pēc tam.Nosūtīt kosmētikas un citu preču kategorijām, aģents, folijas, lentes var uzlikt iepakošanas laikā, mierīgāk caur rentgenu.Protams, jūsu mājās pods, izlietnes, podi, utt.Jūs varat arī izmantot to, lai aizpildītu!Var pievienot arī aizmugurē priekšauts, kas izgatavoti anti-elektromagnētiskā pretradiācijas priekšautu ar plīts, mikroviļņu krāsns, cooking, lai valkāt, lai pasargātu savu ķermeni no elektromagnētiskā starojuma!

Izmantot ar sevi regulē apsildes kabelis:

1. Sekot līdzi sevi regulē apsildes kabelis, wrap lente uz caurulēm vai cisternās, pēc tam aptiniet apsildes kabeli uz alumīnija lenti, tas palīdzēs daudz siltuma vadītspēju.

2. Arī var izmantot, lai labotu apsildes kabeli uz caurulēm un tvertnēm, laba apkures izolācijas un siltuma vadītspējas.

Fotogrāfijas:

Karstā Pārdot Siltuma Izsekot Kabeli, Jūs Varat Intreasted Jo:Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti