Tagi: stylest pen, pildspalvu sieviete lietā, spānijas pen, vin zīmuli gadījumā, lēti pen, mambeski zīmuli gadījumā, peint zīmuli gadījumā, brīnumiem pen, zīmuļu gadījumā sao, pingu zīmuli gadījumā.

€4.09
  • Pieejams
  • w5714


  • Izmantošana: Skolas & Biroji
  • Zīmola Nosaukums: BZNVN
  • Jaunums: No
  • Veids: Zīmuļu Gadījumā
  • Kategorijas: Zīmuļu Gadījumā

Pircējam ir lasīt

Dārgie, kas paredzētas vairāk patīkamu sadarbību, lūdzu, veltiet dažas minūtes, lai izlasītu šādus punktus sīkāk:

1, visas bagātības veikalā ir ūdenszīmes, reālās dzīves fotografēšana, WYSIWYG, fizisko un foto pamata viens, viens penss, kvalitātes nodrošināšanas, esiet droši pirkt

2, nodošanu un apmaiņu: Tāpēc, ka tas ir fotografēts studijā, krāsu un attēlu, kas ir atšķirīgi, attēla, var būt nelielas atšķirības sakarā ar rezolūciju katra datora, reklāmas, grafikas kartes, utt.Tas ir normāli!Ja iepakojums preces ir bojātas un ietekmē otro pārdošanu, tas netiek atgriezta.

3, krāsu atšķirība problēma: Jo ikvienam ir vīzijas, kas parādītu problēmas, fiziskiem objektiem un bildes būs noteiktu krāsu atšķirība, tāpat kā mūsu parastās fotogrāfija, attēlu, kas ir vairāk krāšņi, un reālā lieta ir tumšs, tāpēc, lūdzu, pievērsiet uzmanību, lai klienti ar krāsu atšķirība Veic pēc tam, kad, ņemot vērā tā.

4, novērtēšanas jautājumi: Novērtējumu: uzskatu, ka ir ļoti svarīgi, lai novērtētu katru pircēju, un mēģināt sasniegt perfektu servisu, ja jūs jūtat neapmierinātību pēc tam, kad saņemta bērnu, lūdzu, nav skriešanās, lai novērtētu, ātri sazināties ar īpašnieku Runāt noteikti sniegs jums pareizu risinājumu, lūdzu, arī dod patiesu novērtējumu pēc tam atrisinātu problēmu.

5, kvalitātes problēmas: Te būs īpaša nodaļa iepakojums pirms nosūtīšanas, tur vajadzētu būt kvalitātes problēmas, piemēram, produktu vai pastāv savi trūkumi, lūdzu, sazinieties ar mums 48 stundu laikā no informācijas saņemšanas mums ir pareizi atrisināt, lai jūs,

A. Ne-kvalitātes problēmas atgriezties kuģniecības un atpakaļ ir pircēja savu atbildību.

B. atgriežoties, lūdzu, pārliecinieties, ka tā ir tāda pati kā oriģinālajā iepakojumā, neietekmē nākamo pārdošanai, iepakojuma maisiņi utt.

C. Kad jūs saņemtu preces, lūdzu, parakstīties par saņemšanu un parakstīt preces priekšā piegādes personāls.Ja preces tiek parakstīts vai tieši parakstīts, veikalā ir tiesības atteikties pieņemt atpakaļ. ~!

Tāpēc, ka veikals nav atbildīgs par kvalitātes problēmas..Ja jums nav ļaut mums, lai atgrieztu preces, jebkādus zaudējumus, kas radušies, segs pircējs.

6. Izmērs problēma: Katrs postenis ir sīka izmēra.Katram cilvēkam ir dažādas mērīšanas metodes.Kļūda 2C M ir normāli.., Ja tu vaino pārdevējam par nepareizu izmēru iemesla pēc notikuma, es esmu sorry, nav jāpieņem atpakaļ šī iemesla dēļ.

7. Kurjeru problēma: kurjeru uzņēmums, kas mēs sadarbojamies ar parasti ieradās pie normālā darba laika.Dažreiz, īpašu apstākļu dēļ aizkavēsies par vienu vai divām dienām, jo īpaši sliktos laika apstākļos un brīvdienas, būs kavēšanās..Sakarā ar dažādām piegādes laikus dažādu express piegādi, nebūs piegāde brīvdienās.Turklāt kvalitāti pārdevēji katrā caurulē kurjera uzņēmums ir atšķirīgs.Tur var būt slikta attieksme pret atsevišķu tirdzniecības vietu vidū kontaktligzdas vai iepakojums ir bojāts.Daži pārdevēji nevar prognozēt neparedzēti apstākļi..īsumā, lūdzu, sazinieties ar mums, ja jūs neesat apmierināts.Mēs aktīvi sazināmies ar kurjeru uzņēmums.

Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi, mēs jums varam palīdzēt to atrisināt.Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti