Tagi: šenila dvieli, dot metinātājs, metinājuma vietas, encoder metināšanas, pūķis mirdzumu, punkts metinātājs, 5mm 8mm savienotājs, 18650 vietas metinātājs, akumulatoru vietas šuves, Vietas metinātājs.

€27.31 €30.35
  • Pieejams
  • w52309


  • Sertifikācija: NAV
  • ostas maksas: TIPA-C
  • Zīmola Nosaukums: GLZLDY
  • NIĶEĻA: 0.1-0.15 mm
  • Svars: 500g
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Piederumu Tips: Akumulatoru Piederumi
  • Modeļa Numurs: 9 pārnesumu

Apraksts:

Šī mašīna ir aprīkota ar 3.7-4.2 V 5.5 jauda ah litija bateriju.Pēc single-chip mikrodatoru konstatē, ka metināšanas pildspalvu kontakti niķeļa lapas, tas kontrolē MOS, lai ieslēgtu, un visu ķēdi, cilpa ir īssavienojums.Kopš izturību par vietu, kur metināšanas pildspalva pieskaras niķeļa lapā ir daudz lielāks, nekā pretestību citas daļas cilpas, lielākā daļa enerģijas, kas Savākta šeit, niķeļa lapa ir izkusis ar siltumu un niķeļa lapa ir piemetināta pie akumulatora.

Metināšanas ir tehnika, kas prasa praksi.Pārāk cieši vai pārāk vaļīgi rezultāts būs vājš lodētiem savienojumiem.Ja tas ir pārāk vaļīgi, tā var uzliesmot ar niķeļa lapā.Ja niķeļa lapa ir pārāk saspringts, kontaktu pretestība ir pārāk mazs, siltumenerģiju nav pietiekami daudz, un niķeļa lapa nebūs izkusis.Tur nevajadzētu būt daudz dzirksteles, kad metināšanai, bedres ir spilgti.

Piesardzības pasākumi:

1. Pēc tam, kad, saņemot preci, vispirms pilnībā uzlādētu akumulatoru, un veikt metināšanas testu, lai iegūtu labākos rezultātus.

2. Šī mašīna var metināt 0.1-0.15 mm niķelēta tērauda loksnes un 0.1 tīra niķeļa lapā.Tīra vara, kas ir laba siltumvadītspēja, nevar pielodēti.

3. Nelietojiet to uz ilgu laiku, nav saglabāt akumulatora uzlādes līmenis ir pārāk zems vai pārāk augsts, saglabātu sprieguma 3.8 V, strāvas indikators 2 var vienmēr, protams, jūs varat izmantot to kā maksas dārgumu.

4. Ja jauda tiek izmantota pārāk zems, metināšana izraisīs mikrokontrolleru, lai nav darba vai restartēt.Šajā gadījumā, jūs varat pieslēgt lādētāju, lai lādētu to.

5. Strāvas, sprieguma, un materiāliem, kas var ietekmēt vietas, metināšanas efektu.Ne visi materiāli, kas var sasniegt labu vietu, metināšanas efektu.Tagad vietas, metināšanas laiku un sazinieties ar stiprumu var regulēt.

Specifikācija:

Iebūvēts augsts akumulatora: 5500mAh

Impulsa laiks: 9 līmeņos regulējams (taustiņu cikls)

Izraisīt kavēšanos: 0,5 sekundes

Adapteris prasības: 5V 2A

Neatkarīgu akumulatora indikators, gaismas režīmā

Metināšanas izejas spriegums: 4,2 V MAX

Metināšanas strāva: MAX 700A

Izmērs: 105 x 83.2 x 28.8 mm

Lietošanas instrukcijas:

1. Nospiediet un turiet 3 sekundes, svilpe tiks iepīkstas, ieslēgt / izslēgt

2. Īsi nospiediet taustiņu, skaņas signāls tiek atskaņots tikai vienu reizi, un zvejas rīku, tiks pārcelti.Katru nospiediet piebilst, viens pārnesums, 1-9 ciklu, un 9. rīki ir spēcīgākais metināšanas spēku.

3. Pēc metināšanas pildspalvu novietot uz svilpe skan un gaida apmēram 0,5 sekundes, lai sāktu metināšana.

4. Kad uzlāde, enerģijas, indikators mirgo, un visi 4 ir gaismas, lai norādītu, ka tas ir pilnībā uzlādēts.Metināšanas var veikt uzlādēšanas laikā.

Paketē Iekļauts:

1 x 700A Mini Vietas, Metinātājs

2 x Lodēt pildspalvu

1 x uzlādes kabelis

1 x Niķeļa Lentes

Detaļu Bildes:



Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti