Tagi: xiao mi smart trīt, scotty golfa rokturi, saldu smaržu eļļas, v4 bluetooth mehānisko, siksna gadījumā oppo k3, volkswagen t5 klipu, milit ri zābaki vīriešiem, xuanool sporta krekls, piena dadzis, sporta.

€9.09 €12.62
  • Pieejams
  • w51740


  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Vecums: >3 gadiem
  • Materiāls: Plastmasas Rotaļu Laukums

Nevar aiziet laikā mājas izolācijas,Kā pavadīt bērni, lai spēlētu spēles?

OOTDTY

Šis produkts ir labākā izvēle

Spēlēt klasisko un izglītības būdiņu spēle roku rokā spēli ar mācību paklāji 47.2" * 118" un 23.6"*110" būdiņu spēle spēlēt paklāju.Bērni var hop savu ceļu caur varavīksnes un okeānu labirintā.Izmantot abas rokas un kājas.

IZTURĪGS UN KRĀSAINS: no e-co drukāšanas audums, Augstas izšķirtspējas krāsu aerosols nav izbalināt.Uz būdiņu spēle var tikt jānoslauka ar drāniņu, viegli tīrāma, un, augsnē un traipu izturīgs.Šis paklājs var piecelties tik daudz lēciena kā bērni vēlas darīt.

Ar neslīdošu PAMATNI: Uz būdiņu spēle spēlēt paklāju funkcijas, izturīga lateksa želeja buksēt necaurlaidīgu pamatni.Zēni, gan meitenes var laimīgi spēlēt.Nav jāuztraucas, būs buksēt.

IEKŠTELPU un ĀRA LIETOŠANAI: Vai tā ir spoža un saulaina diena jūlijā vai auksta un sniegaina diena februārī, spēli mat valde ir gatava spēlēt ārpuses vai iekšpuses.Tas palīdz bērnu attīstībai, domāšanai un ķermeņa sportu.Bērniem bērnudārzā, attīstīt sporta izpratni un uzlabotu fizisko funkciju.

JAUKA DĀVANA MAZUĻIEM: piemērots bērniem virs 3, lai izmantotu.Veicina bērna radošumu un naudas mehānisko prasmes attīstību.Ko dod sarežģīta un bezgalīgs prieks ar bērniem.Tā ir jauka dāvana Ziemassvētkos un dzimšanas dienā.Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti