Tagi: wending uzaicinājumu, folijas uzaicinājumu, uzaicinājuma pieņemšana, ielūgumu papīrs, ielūgumu kāršanas, ielūgumu envelopement, aicinājuma 1, puse ielūgumi, stilīgs uzaicinājumu, bērnu uzaicinājumu.

€277.98 €327.03
  • Pieejams
  • w4841


  • BRĪVDIENA: Kāzas
  • Modeļa Numurs: 1
  • Stils: cilvēki
  • Mūzika: No
  • Raksts: Locīšanas Tips

Personalizētu Līgavainis Līgava Kāzu Ielūgums Krāsains Photo Printable

Pielāgoto Dizainu Maksas Bez Materiālu Mākslas Papīru Pielāgotā Drukāšana Melnās Tipogrāfijas Krāsu Drukāšana (par papildus samaksu) Aploksnes BEZ Zīmoga BEZMAKSAS

Pārdevējs Solījums

Kvalitātes Saistības

Mūsu mērķis ir darīt ilgi bussiness ar jums.Mēs garantējam, ka mūsu produkti atbilst šādiem vispārējiem kvalitātes standartiem:

Precīza Informācija Un Apraksti

Mēs piegādēm produktiem, kas ir funkcijas, funkcijas un specifikācijas atbilst aprakstiem un iepakojuma.

Mēs cenšamies nodrošināt lietotāja rokasgrāmatas un skaidras instrukcijas pienācīgas angļu valodā.

Atbilstība Standartiem

Mēs esam uzmanīgi, lai tikai pārdot produktus, kas ir saskaņā ar vispārējiem jaudas, drošības un citus standartus.

Atgriešanās

Mēs ceram, ka mūsu produkcija atbilst jums ,vienalga ,mēs atbalstām 1 nedēļu atpakaļ.

Kad jūs saņemtu preces, ja neesat pilnībā apmierināts, lūdzu, sazinieties ar mums tieši, mēs jums atrast labāko risinājumu, lai jūs.Mēs uzskatām, komunikācijas, var atrisināt jebkuru problēmu.

Piegāde

1.Pasūtījumus parasti nosūtīt veic 24-48 stundu laikā pēc saņemšanas jūsu pasūtījuma informāciju un apstiprina maksājumu .

2.Piegāde parasti notiek starp 4-7 darba dienu laikā par FEDEX ,DHL, 15-45 dienu laikā pēc nosūtīšanas.bet var notikt ilgāk (atkarībā no tā, muitas un laiku, piemēram, Ziemassvētku pasts, kavējumi utt.).

3.Atkarībā no svara un apjomu, un, lai izvairītos no kavējumiem no muitas pārskatīšanu, produkti var būt splitted vairāk nekā vienā iepakojumā.Tāpēc vairāk nekā vienu izsekošanas skaits tiks nodrošināts, pa vienai uz katra iepakojuma.

VĒLU JUMS LAIMI!Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti