Tagi: oglekļa šķiedras statīvs, 5 pin audio savienotājs, audio jack smd, mini savienotājs, alumīnija statīvs, jack stereo, statīvs monopod, trypod, ceļojuma statīvu, mono pod.

€9.37
  • Pieejams
  • w3810


  • Stāvoklis: Jauns

Elektroniskie komponenti ir profesionālu produktu, ar augstu tehnoloģiju satura, ir dažādi zīmoli, un iepakojumu, kas var izraisīt atšķirības parametriem un, ja netīši, var novest pie sākotnējās iegādes nepareizi (šī kļūda, kas nav kvalitātes problēmas nav atgriezies!Lūdzu, pirms pirkšanas, lai sniegtu specifisku produktu veidiem, un iepakošanu un prasības, un pastāstiet mums!

Cena: sakarā ar straujo elektronisko komponentu, mobilitāti, tā cena nebūs pastāvīga, izmaksas būs, jo preču daudzums un piegādes kanāliem un tirgus pieprasījumu katra adaptācijas periodu, pieprasījums pēc lieliem, lūdzu, skatiet īpašnieka, lai apstiprinātu cenu un daudzumu atlaides jautājumiem.

Rēķins: visas preces šajā veikalā ir neskaitot nodokļus, lai atvērtu zīmogi, kad iepirkšanās, lūdzu, paskaidrojiet.

Vērtēšana: vērtēšana ir ļoti svarīgi, lai mūsu pārdevējiem, tādēļ, lūdzu, don\ \ 't dot negatīvas atsauksmes, komentārus, vai, ja rodas kāda problēma, lūdzu, sazinieties ar īpašnieku, pasaulē nav atrisināt problēmu.Ne, lai apspriestu lietu tieši negatīvas atsauksmes, komentārus, vai, mums būs sūdzības, lūdzu, klienta sapratni.

Izteikt: provinces ir mūsu izvēle sto Express (parasti 3-4 dienas būs iespēja) ja steidzamu, lai izvēlētos labāko SF (nākamajā dienā būs iespēja saņemt) protams express maksa ir salīdzinoši dārgi, Guangdong Province, 13 juaņa province 22 juaņa.Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti