Tagi: smartwatch bt zvanot, aizsargs madrides real, pulovers sieviešu plīša, smartwatch kabeļu kw88, aizsargs redmi 4 pro, aizsargs qmazfit gts, aizsargs redminote 5, džemperi vilnas dzimšanas, pulovers freds vīzlijs.

€10.66
  • Pieejams
  • w3521


  • Veids: Gaisa Kondicionieris Daļas

modname=ckeditor Produkta Apraksts: MHTRD06 Digitālo temperatūras un mitruma sensors, temperatūras un mitruma kompozītu sensoru kalibrē digitālā signāla izvadi.Tā izmanto īpašu digitālo moduli iegāde, tehnoloģiju un temperatūras un mitruma sensoru tehnoloģiju, lai nodrošinātu augstu uzticamību un lielisku stabilitāti ilgtermiņā produktiem.Sensors sastāv no pretestības mitruma sensors un sensora.NTC Thermometric elements un ar augstu veiktspēju. 8 Bitu mikrokontrolleru saistīts.Tāpēc, ka produkts ir priekšrocības, izcilas kvalitātes, paredzēta īpaši ātrdarbīga reakcija, spēcīgu pret traucējumiem spējas un augsto izmaksu rādītājus.katru MHTRD06 Sensori ir kalibrēts ārkārtīgi precīzu mitrums kalibrēšanas kameras.Kalibrēšanas koeficients ir saglabāta veidā programma.OTP atmiņā, kalibrēšanas koeficientu sauc procesu uztvert signālus iekšpusē, sensors.Vienas līnijas sērijas interfeiss padara sistēmu integrācijas viegli un ātri.Ultra maza tilpuma, ļoti zemu strāvas patēriņu, signāla pārraides attālums līdz 20 Vairāk nekā vienu metru, viegli nolasīt datus, un tādējādi tā visvairāk nepieciešama stingra visu veidu lietojumprogrammas un pat labākā izvēle.Preces 4 Pin vienā rindā pin paketi.Savienojums ir ērts, un īpašais iekapsulēšanas veidā var tikt sniegta saskaņā ar lietotāju vajadzībām.Divi.Temperatūras un mitruma diapazons un precizitāte Temperatūra: -40 pēc Celsija ~60 Celsija; izšķirtspēja 0,1 Celsija ; precizitāte :40 ± zem celsija; 1 Celsija ,40 ± virs celsija; 2 Celsija; 0 Celsija ~50 pēc Celsija Mitruma izejas; mitrums : 0~99 % RH, Atrisināt jauda: 1 %RH ; 20~90 %RH Datus saskaņā ar mitruma sensors R-H Tabulas datus, aprēķina Trīs, produkta īpašības Mērījumu relatīvā mitruma un temperatūras BCD kods digitālā izeja Ultra zemu enerģijas patēriņu? 4 spraudņu uzstādīšana Četras Piemērošanas jomā HVAC?Testēšanas un testēšanas iekārtu? ?auto Datu malkas cirtējs?Patēriņa preces Automātiskās vadības?Laika apstākļu stacijas Sadzīves tehnika Mitruma regulators? ?ārstniecības mitruma regulatoru

1. Ir ierosināts, ka tad, kad garumu, kas savieno vadu pārsniedz 10 metrus, 5-10K pull-up pretestība būtu savienots ar ārpusi, un nav pull-up pretestība būtu saistīts ar āra 10 metru (10K pull-up izturība ir pievienots modulis).

2. Jauda pin (VDD GND)

Barošanas spriegums no MHTRD06 ir 3 līdz 5. 5 V. Pēc tam, kad sensors ir ieslēgts, uzgaidiet, 1s, lai iet caur nestabils stāvoklis bez sūtīšanas nekādus norādījumus šajā periodā.A 100nF kondensatoru var pievienot, starp barošanas pins (VDD, GND), lai atdalītu filtru.

3, seriālo interfeisu (DATU, vienu līniju divos virzienos)

DATI tiek izmantoti, komunikācijai un sinhronizācija starp mikroprocesoru un MHTRD06. Tā pieņem vienu autobusu datu formāts, zīmes aiz BCD kods, mitruma 1 baits, temperatūra 2 baitu, pārbaudīt un 1 baits.Tas ir kopā 4 32 baitu datu BITU.

Datu formāts: 4 bitu mitrums 10 bitu + 4 bitu mitruma 1 bit + 4 bitu temperatūras simbols (augstākais mazliet ir simbols) + 4 bitu temperatūra 10 bitu + 4 bitu temperatūru 1 bit + 4 bitu temperatūra 10 bitu + 8 bitu kontrolsumma; datu bitu 0 xFF, kad mitrums ir spēkā, datu bitu 0 xFF, kad temperatūra ir nederīgs;

Kad dati ir nosūtīti pareizi, pārbaudi un dati, kas ir vienāda ar mitruma un temperatūras datus baits piebilst, " un pēdējo astoņu bitu, rezultāts, kas ir iegūts.

Pēc tam, kad lietotājs MCU nosūta starta signāla (MCU produkcija ir zems), MHTRD06 mostas no miega režīma, apkopo temperatūru un mitrumu (aptuveni 5 ms), tad kavēšanās 1 ms pēc vaicājumiem gala lietotāju MCU starta signāla (MCU statuss ir ievades pull-up vai peldēt, presei, DATU kopne), tad nosaka MHTRD06 izejas, pārraida kalibrēšanas MAZLIET, un tad pārraida Nosūtīt 32 datu Bitiem un MHTRD06 relīzes DATU iet gulēt un gaida nākamo wake-up, lai savāktu datus.Viss process ir par 40-60 Ms.

Komunikācijas procesā ir parādīts zemāk.

Seši, informāciju par programmu

1. Darba un glabāšanas nosacījumi

Pārsniedz ieteicamās darba loku, kas var izraisīt pagaidu drift signālus līdz 3%RH.Pēc atgriešanās normālā darba bārs, sensors atjaunosies lēni kalibrēšanas valsts.Lai paātrinātu atveseļošanās procesu, skatiet 7.3 sadaļā "atsāktu apstrādi", Ilgstošas lietošanas saskaņā ar nestandarta darba apstākļi paātrinās novecošanas procesa produktus.

2. Ķīmisko vielu iedarbība.

Indukcijas slāņa pretestības mitruma sensors ir traucēts ķīmisko tvaiku, un izplatība, kā arī ķīmisko vielu indukcijas slāni var izraisīt drift mērījumu vērtībām un samazinātu jutību.Tīra vide, piesārņojošās vielas tiks izlaists lēni.Reģenerācijas process, kas aprakstīti zemāk, paātrinās procesu.Augstas koncentrācijas ķīmisko piesārņojumu var radīt pamatīgu kaitējumu sensors indukcijas slāni.

3, reģenerācijas apstrāde

Sensori novietoti ekstrēmos darba apstākļos vai ķīmisko tvaiku var atjaunot valsts kalibrēšanas ar šādu procedūru.Pie 50-60 grādiem pēc celsija un

Valsts kalibrēšanas.Pie 50-60 grādiem pēc celsija un 70%RH saskaņā ar mitruma vairāk nekā 5 stundas. 4. Temperatūras ietekme relatīvais mitrums gāzes, kas lielā mērā ir atkarīga no temperatūras.Tāpēc, mērot mitrumu, mums ir jānodrošina, ka mitruma sensors darbojas tādā pašā temperatūrā, cik vien iespējams.Ja iespiestajā ir kopīgi ar siltuma izdalīšanos elektronisko komponentu, MHTRD06 jāuzstāda kā tālu prom no elektronisko komponentu, kā iespējams, un instalēti zem siltuma avots, lai gan saglabāt labu ventilācijas kamerā.Lai samazinātu siltuma vadītspēju, vara pārklājums MHTRD06 un citas daļas iespiestajā jābūt tik mazam, cik iespējams, atstājot spraugu starp diviem. 5, ilgstoša saules gaismas iedarbības vai spēcīgu ultravioleto starojumu, samazina veiktspēju. 6. Uzmanību! elektroinstalācijas DATU signāla vadu kvalitāti ietekmēs sakaru distanci un sakaru kvalitāti, ieteicams izmantot augstas kvalitātes ekranēts vads.Septiņi, produkta izmērs Astoņi, jautājumiem, kam vajadzīga uzmanība, 1, novērstu kondensāciju, ar nosacījumu, izmantošanas. 2, ilgtermiņa uzglabāšanas nosacījumi: temperatūras 10-40 grādiem, gaisa mitrums ir zem 60%. 3, manuālā metināšana, pie visaugstākā temperatūra 260°, sazinieties ar laiku vajadzētu būt mazāk nekā 10 sekundes.Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti