Tagi: jecket vīriešiem poliesteris, jebao dc zemūdens, jebo 805 rezerves daļas, jeanz plāksteri ripped, jecket vīriešiem steampunk, jebo koi dīķis filtrs, jebao 10 f controler, jed ziemeļu īsās bikses-šorti vīriešiem, jebac pis braceletes.

€26.20
  • Pieejams
  • w2994



Izglītības spēle man iemācīties skaitīt no Diset.

Šo izglītības rotaļlieta jūsu bērnam būs jāiemācās rēķināties, pievienot un atņemt ir daļu pilnīgu un populārās līnijas izglītības portfeļi ar dažādām skolas aktivitātēm, ar kuru jūsu bērns varēs mācīties un praktizēt, lai lasītu, rakstītu vārdus, atdaliet tos ar zilbi veikt vienkāršas operācijas...

Piemērota skolas pastiprinātājs bērniem no 5 gadu vecuma.Bērns var nodarboties ar 15 lapām, kas satur spēle un veikt līdz pat 83 operācijas.

Tā ir rotaļlieta, piemērota mācību pirmās matemātiskās darbības un palīdzēs jums attīstīt savu uzdevumu spēja.

Bez realizējot to, kas jums būs mācīties, spēlējot visiem jēdzieniem, un kam ir liels laiks!Paldies, jūsu self-koriģējošās sistēmas, tikai cilni ar pareizo numuru vai apzīmējumu iekļaujas caurumu operācijas rezultātu.

Tas ļaus bērnam, lai pārbaudītu viņu tikai tad, ja viņš ir pareizs.

Portfeli pārvērš šo izglītības rotaļlietas piemērotu produktu glabāšanai mikroshēmas, un tos nedrīkst krist uz leju, transporta to, saglabājiet to un izmantot to kā spēli, bāzes.

Drošības brīdinājums: nav piemērots bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem.

Saturu lietas: 1 lietu, 15 loksnes ar aprēķinu uzdevumi un aritmētiskās darbības, un 90 mikroshēmas.



Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti