Tagi: lifts sensors, ccs811, 100kpa, gaisa sensors, pm sensors, plūsmas mērītāju, sensors tvoc, optiskā biosensor, mitruma sensors rs485, sensors gos.

€25.26 €28.71
  • Pieejams
  • w22999


  • Sensora Tips: Holzer

Pašreizējā Smaku Sensors Ir Plaša Spektra Gāzu Sensoru Daudz Pēdas Samazināt Gāzes ( Vai Microtoxic Gāzes Molekulas ) Ļoti delikāts, Šo Gāzu Molekulu Tipi ir Amonjaks, Ūdeņradis, Alkohola, Oglekļa Monoksīda, Metāna, Formaldehīdu, Propāns, Glycerane, Stirola, Propylene Glycol, Fenols, Toluola, Etilbenzola, Ksilola un Citu Gaistošu Organisko Gāzes, Koksnes, Papīra Degšanas Dūmiem.Sensora Pieder pie Metāla Oksīda Pusvadītāja Sensors, Kas Sastāv no Nanometru Līmenī SCO2 Pulveris un Attiecīgu Daudzumu Katalizators Ir Jaukta un Apdedzināts, ar Keramikas Caurule Struktūru.Kad Palieku Samazināma Piesārņoto Gāzes Parādās Gaisā, Vadītspējas Sensors Palielināsies.Izmaiņas Vadītspēja Palielinās, pieaugot Koncentrācija Piesārņoto Gāzes.

Šo Sensoru, Sensoram Ir Ļoti Plašs Pieteikumu, Piemēram, Slimnīcās, Ēdināšana/Viesnīcu, Konferenču Telpas, Uzņemšanas Telpas, naktsmītnes, Gaida Zāles, Tvaika/Dzelzceļa Stacijas, Šahs un Kāršu zālēs, Klubos, U.c.Šādos Gadījumos, Otrā-tabakas Dūmi, Kosmētikas Gaistošo Molekulu, Alkohola un Citu Gaisu Piesārņojošo vielu Bieži Notiek, Šajā Gadījumā Saprātīga Gaisa Attīrīšanas Sistēmu, Tas Var sākties Automātiski.Sensori Ir Piemērojami Arī Interneta Lietas.Tie Tiek Izmantoti, lai konstatētu Gaisa Kvalitātes Stāvokli noteiktā Atrašanās vietu Interneta Lietas un Uzraudzīt Gaisa Kvalitāti Interneta Lietas.

1. Ja Gāze Sensors Sāk Strādāt, Tā Vadītspēja Palielinās Arī, Ja Tas Nav, Rodas GOS Gāzes.pēc tam aptuveni 3 Minūtes, Vadītspēja Būs Piliens Stabilu Vērtību, un pēc Tam To Var Izmantot.

2. Tas Ir Svarīgi, lai Saglabātu Varas Stabilitāti.Pārmērīgas Svārstības Būs lielākas Noteikšanas Kļūda.

3. Nedrīkst Lietot Vietās, Kur Lampblack Ir Pārāk Liels, Piemēram, Izplūdes Pārsegs, Citādi Lampblack Daļiņas, Ievērot Sensors, Izraisot Sensoru, kas Nespēj iztīrīt Eļļas Traipu un Kļūst Nederīgs.Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti