Tagi: mat tabl, tabl, mūsdienu vāze, dekoru vāze, pildspalvu turētājs, biroja pildspalvu stends, stikla galda virsma, dekoru mājās vāze, vāze kāzu, biroja struktūrvienība.

€6.13
  • Pieejams
  • w2237


  • Zīmola Nosaukums: NAV

VĒSTURE Izveidots 1984. gadā

1990. gada - sāka ražot savu produktu

1999. gadā - kļuva par milzu papīra produkti un augstas klases piezīmjdatoriem eksplodēja kancelejas darbības joma

2002 - izveidoja savu jaunu rūpnīcu Ankara kļuva par lielāko (apjoma & 180turnover) grāmatiņa ražotāju vietējā tirgus un sāka to eksportēt visā pasaulē, galvenokārt uz Eiropas valstīm

2005 - izveidoja savu lodziņā rūpnīcas Melnās Jūras reģionā un sāka ražot dāvanu, rotaslietas cietās kastes un papīra maisiņus.

2010 - sākās tirdzniecība ar citām iestādei un atpakaļ, uz skolu priekšmetus simtiem dažādās kategorijās, piemēram, skavas, perforatori, mehāniskie zīmuļi, spēlēt mīklas, utt...

ŠODIEN 3 galvenajām darbības jomām

Kancelejas preces

Veicināšana

Iepakojums

Lielākais ražotājs, piezīmjdatori & reklāmas, papīra izstrādājumi

Staionery: pārdošanas tīklu, kas sasniedz vairāk nekā 10 000 kancelejas preces veikaliem un uzņēmumiem vietējā tirgū, gan eksportē vairāk nekā 20 valstīs, GIPTA ar zīmola nosaukumu.

Akcijā : Kalpo, lai top 2,000 uzņēmumiem un uzņēmumiem, kas vietējā tirgū un eksportam uz daudzām valstīm.

Iepakojums : Leader ietvaros Rotaslietas Uzņēmumiem vietējā tirgū, eksporta dāvanu kastes, lai stationeries uz daudzām valstīm.

Visās jomās GIPTA izmanto zīmolu.

Vairāk nekā gadsimta ceturksni par GIPTA mērķis ir ražot jaunākas labāk) cz dimanta un ir bijis, kas nodrošina augstas kvalitātes standartus, ar savu plašu tehnoloģiju un veltīts, pieredzējušu darbinieku.

Pamata mērķa INOVĀCIJAS nav tikai bijis piemērots ražošanai, bet tās Kvalitātes Kontroli un Loģistika.

GIPTA vienmēr apzinās, ka "APMIERINĀTI KLIENTI" ir inovācijas rezultāts, izglītības darbiniekiem, drosmīgus lēmumus par produktu, modernizācija, izmantojot nākotnes tehnoloģijas un ieguldījumi mašīnas.

GIPTA ir līderis uzņēmums savas darbības jomas, jo, ņemiet vērā tikai tās DZIĻA KAISLĪBA uz ražošanu, bet arī rūpīga analīze un tirgos tās vajadzībām, 4obtaining tendences, dienas un attiecas uz visām šīs zināšanas par savu produkciju.

Sākot no izejvielām un beidzot ar Grafisko Dizainu, kas iegūta no šī viedokļa, kas beigās veido fundamentālo uzņēmumu no mūsu kultūras.

Ar to, ka jēdziens prestižu un jaunu produktu tirgū, ir summa, tās izejmateriālu, dizaina, optimālu ražošanas laiku un izmaksas; GIPTA ir bijis, kas spēj izdarīt vairāk nekā 35 gadus,Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti