Tagi: Optiskās Šķiedras Iekārtas, Mobilo Telefonu Un Telekomunikāciju, Lēti Optisko Iekārtu, Augstas Kvalitātes Mobilo Telefonu Un Telekomunikāciju, Optiskās Šķiedras Iekārtas.

€1 394.25
  • Pieejams
  • w21791


  • Savienotāja Tips: SC/UPC
  • Modeļa Numurs: GPHF
  • Zīmola Nosaukums: estas

16 ostām GPON valdes GPHF par MA5800 ar 16pcs moduļi

Informācija:

Huawei GPHF Īpašības un Specifikācijas:

- Atbalsta 16 GPON SFP saskarnes

- Atbalsta līdz 1: 128 sadalīšana attiecība

- Atbalsts, Klase B + C + / C ++ vienu fiber bi-directional optiskais modulis

- Atbalsta RSSI detektors, optiskais modulis gaismas kontroles

- Atbalsta temperatūra vaicājumu un augstas temperatūras signalizācija

- Atbalstīt augstas temperatūras automātiski izslēdzas aizsardzība

- Atbalsts uz augšu un uz leju kongo uzņēmumu federācijas (fec

- Atbalsta Veids B / C Veida aizsardzību

- Maksimālais pārraides attālums no 20KM

- Atbalsta negodīgi ONT atklāšana

-GPON ports atbalsta optiskās jaudas budžetu

-B KLASES +: 28.5 db

-C KLASES +: 32db

-KLASES, C ++: 35db

Huawei GPHF strāvas ievads:

Statiskā jauda: 25W

Maksimālā jauda: 50W

Huawei GPHF darbi:

Pamatprincipi Huawei GPHF ir šādi:

Kontroles modulis, lai pabeigtu programmatūras kuģa iekraušanas, darbības kontroles, vadības un citas funkcijas.

Maiņas moduli īsteno apkopošanu un nosūtīšanu, 16 GPON ostas signālus.

Interfeisa moduli īsteno konvertēšanu starp GPON optisko signālu un Ethernet paketes.

Strāvas padeves modulis nodrošina darba spēka katram funkciju modulis valdē.

Pulkstenis modulis nodrošina darba pulksteni par katru funkciju modulis valdē.

Piemērojami Huawei MA5800 sērijas OLT

Izmērs: 55 * 40 * 10 CM Svars: 2,5 KG

Iepakojums:

Mūsu Pakalpojumu:

1. Visi mūsu produkti ir visi origina-jauni un oriģinālā iepakojumā.

2. Mēs varētu piedāvāt jaunākās produktu no šiem zīmoliem laiku un stabilas piegādes.

3. Mēs varētu pieņemt izmēģinājuma kārtībā un arī ar konkurētspējīgu cenu.

4. Mums ir professtional enigneer, lai atbalstītu mūsu klientu, kad viņiem dažas tehniskas problēmas.

5. Nav svarīgi, jums ir mazs vai liels klients, jūs varētu saņemt to pašu labāko pakalpojumu no asv.

Transports:

Biežāk UZDOTIE jautājumi:

1. jautājums:vai jūs Varat nodot savu zīmolu (logo) uz šo produktu?

Atbildi 1-Jā!Profesionālās OEM service tiks gaidīts pie mums.

Mūsu ražotne pieņem, lai padarītu logo bezmaksas lielāko pasūtījumu.

2. jautājums:Kāda ir vadošais laikā? (Cik ilgi jums ir nepieciešams, lai sagatavotu savu mantu?)

Atbilde 2: Mūsu uzdevums ir ļoti pilns katru dienu,ved laiks ir īsāks, nekā citiem, Piegāde (ne vairāk kā 1000pcs) tiks sakārtoti laikā 1-5 dienu laikā pēc apmaksas, vairāk nekā 1000pcs 2-9 dienas.

3. jautājums:vai jūs pārbaudīt visus preci?

Atbilde 3:jā, pilnīga testēšana pirms piegādes,mēs testa materiālu un pārbaudīt ražošanas procesā, mums ir profesionāli ,kvalitāti un cenu ir ļoti labs,mūsu produktu kvalitātes garantija, atbilstības jaunākajām tirgus pieprasījumu.

4. jautājums: vai mēs Varam iegūt zemāku cenu ?Kādu atlaidi?

Atbilde 4: Jā, cena nav problēmu,viss varētu būt sarunu, pamatojoties uz daudzumu , mēs jums rūpnīcas cenu ,mēs pārdošanas veicināšanas gandrīz katru nedēļu.

5. jautājums:Ja es gribu iegādāties, kā maksāt?

Atbilde 5:T/T(Bankas pārskaitījums), Western Union, Money Gram, Paypal, utt.pēc tam, kad būsim saņēmuši jūsu maksājumu, mēs sagatavosim priekš jums, cik ātri vien iespējams.

6. jautājums:Pēc samaksas,ko par sagatavošanās laiku un piegādes metodi?

Atbilde 6:Preces var tikt piegādāts pa gaisu express vai jūru.mēs gatavi jums 2 līdz 6 dienas.

7. jautājums:Kā es varu uzticēties jums ?

Atbilde 7: Mēs esam godīgi un profesionāli, novērtējuma ziņojumā varētu tikt nosūtīta jums pa e-pastu,Skype, WhatsApp, Wechat, Tagad mums ir daudz sadarbības klientiem

no visas pasaules .Sazinieties Ar Mums!Nevilcinieties!

Kādi jautājumi,lūdzu, jūtieties brīvi, ļaujiet man zināt,paldies.



Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti