Tagi: arduino vadītāja mehānisko vairogu, līniju magnētisko 805, kristāla skaņu, nav atsauksmes, ea3, tb6612fng, aiqin amp, pašreizējais pasākums modulis, 20.a mosfet, fxaudio.

€27.75 €29.53
  • Pieejams
  • w21200


  • Veids: Gaisa Kondicionieris Daļas

pA Posmā šķērso pretestības pastiprinātājs

1. Kopsavilkums

TIA Pāri pretestības vājstrāvas mērīšanas modulis ;IV Konversijas preamplifier , Silīcija gaismas detektēšanas ma-nA-mA;

Ultra augstas precizitātes strāvas mērīšanas modulis, diapazons: 10pA, lai 2mA( Limits parametru), Tas ir piemērots, lai personīgo projektu straujās attīstības principu apzināšana, un viss cauri. 6 Ar pusi - uz pusi instruments ir izmērīta.DMM4050 ) 2363A ) .

Tipisks pāri pretestības IV ķēdes savienojuma metodi var realizēt visaugstāko precizitāti pašreizējā mērījuma pašreizējā tehnoloģiju līmeņa.

Neobjektivitāti pašreizējais galvenā mikroshēma ir zems 1pA dzelzceļu dzelzceļa ekspluatācijas un pastiprinātājs ir par augstu precizitāti.Ieejas spriegums ir tikai pozitīva sprieguma. ( Nav negatīvs spriegums ir nepieciešams ) .

"pozitīvās un negatīvās strāvas ievade" versiju: tas nozīmē, ieejas strāva var būt pozitīvs vai negatīvs.Pretējā gadījumā, tas var ievadīt tikai virzienā saskaņā ar noteikto strāvas.

Lai gan par principu analog circuit ir ļoti vienkāršs, tas ir ļoti grūti, lai padarītu to.

Pēc tam, kad daudzi uzlabojumi, ķēde ir pieejams, un ir izcilu sniegumu.

izejas spriegums Vout Ieejas strāva I aprēķināšanas formula ir šāda: Vout=VCC/2 ± I*R;

Demo video saiti

Http://v.youku.com/v_show/id_XMzM3MTQzNzUwOA==.html?Spm=a2h3j.8428770.3416059.1 Youku video

Saites: https://pan.baidu.com/s/1htRy8K0 Parole: h68s Baidu mākonis Lejupielādes

Divi.Produkta fizikālo karte

Trīs.Izmērīto parametru diagramma

Četri.Mērījumu dati

'Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti