Tagi: dji kontrolieris video, 2x2 video sienas, video sienas kontrolieris 2x1, i9 procesors intel, video sienas kontrolieris hdmi, procesors, video siena, video hdmi, hdmi video sienas, alonso, video spēle controles.

€573.28
  • Pieejams
  • w188093


  • Iepakojums: Jā
  • Zīmola Nosaukums: iseevy
  • Spriegums: 12V
  • Modeļa Numurs: SVA-TWC10

Pārskats

ISEEVY video sienas kontrolieris 3x3 2x5 ir profesionāli video sienas procesors, lai izplatītu video signāls ar vairākiem TV monitori līmēšana displejs.Tā atbalsta HDMI, DVI, VGA USB ieejas, jūs varat pārslēgties, lai izvēlētos displeja viens no tiem būs.

Ar 10 HDMI izvadi, tas var atbalstīt max 10 Tv līmēšana displejs.Ieejas un izejas video izšķirtspēja max atbalsta 1920*[email protected], un audio signālu, arī būs sinhronizēt ar izejas video.

Jūs varat kontrolēt to viegli, izmantojot tālvadību, vai pogas

Funkcijas

1, Vairākas Salaist Režīmi

Tā atbalsta 3x3, 2x5 5x2 2x4', 4x2 salaist režīmā, bet, ja nepieciešams izmantot vertikālo Tv displeju, ir, kas strādā ar mūsu video rotējošo lodziņu, lai flip video 90 vai 270 grādu, ja TV atbalsta šo funkciju.

2, Kaskādes Savienojuma

Tas atbalsta arī vairākas ierīces, kaskādes savienojuma, max 4x5 salaist režīmā 20 Televizori

3, Spoguļi

Tā var pagriezt 180 grādu attēla, lai katrā ekrānā, līdz rindā TV pagriezt par 180 grādiem, tādējādi būtiski samazinot Televizori līmēšana plaisa, samazinātu attēla kropļojumus, ko izraisa lielu šuvi.

4, Malu Maska

Attēls parādīsies pull-par papildus vizuāli un jūtos ļoti nedabisks, ja nav iespējota malu maska; Pa malu maska apstrāde ,attēlu, bez deformācijas, stiepšanās, vairāk dabas un reāls.

5, , USB Disku Spēlē

Ielikt U diska uz USB interfeisu, tajā var spēlēt vairākas populāras video, bildes, MP3, TXT dokumentus un atbalsta apļa atskaņot, apturēt, pārtīt uz priekšu, programmu saraksts un citas funkcijas.

SpecifikācijasUzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti