Tagi: audi 5 meklēšana, hdmi honda, ds3, android ailē automašīnas, pastiprinātājs mobilo automašīnas, ford wrc, roktura auto pastiprinātājs, ds5, citroen ds4 meklēšana, wrc.

€62.73 €73.80
  • Pieejams
  • w18590


  • Zīmola Nosaukums: KUNFINE
  • Modeļa Numurs: KF-A2688
  • Auto gadu: 2007 2008
  • Ekrāns: LED ciparu displejs
  • Materiāls: Plastmasas
  • Auto Dzinēju: VISI DZINĒJI
  • Automašīnas Modelis: CITROEN KAITINOŠS 2007-2008

Auto Elektroniskās Droseles Kontrolieris Sacīkšu Akseleratora Spēcīgs Pastiprinātājs CITROEN KAITINOŠS 2007-2008 Tuning Daļas Piederumu

Piemērots Automašīnas

Par CITROEN KAITINOŠS 2007-2008

Paredzēts Automašīnu Dzinējiem : VISI DZINĒJI

Kas ir ievēlēt ronic droseles kontrolieris ?

Elektroniskās droseles kontrolieris ir droseles reakciju kontrolieris.Tas noņem reakcijas kavēšanās par jūsu elektroniskā akseleratora pedāli.Faktiski, tas ļauj jūsu dzinējam, lai reaģētu ātrāk.Kā rezultātā, jūsu auto var paātrināt ātrāk.Jums jāmaksā daudz naudas par savu auto, bet, kad jūs nospiediet jūsu gāzes pedālis, jums justies kā jums ir piespiežot sūkli.Vai jūs kādreiz esat ievērojuši, ka vecās automašīnas būtu atbilstošākas?

Kāda elektroniskās droseles kontrolieris var darīt ?

1. Elektronisko droseles reakcijas ātrums

2. Uzlabot transportlīdzekļu droseles jutību

3. Samazināt dzinēju oglekļa noguldījumi

4. Paātrināta palielināt par 45%

5. Plug and play

6. Degvielas taupīšanas 3-8%

Funkcijas un īpašības, produktu:

1.Elektronisko Droseli Akseleratora vadības automašīnas droseli atvērt, lai uzlabotu jutību antispārnu, lai labāk pielāgotos dažādām iedzīvotāju braukšanas paradumi un saglabāt braukšanas apstākļos.

2.Elektronisko Droseli Akseleratora ietilpst seši režīmi,proti."rokasgrāmata pilnu jaudu paātrinājums","automātiska pilnu jaudu paātrinājums","rokasgrāmata daļēji atvērtu droseļvārstu un paātrinājums","automātiska daļēji atvērtu droseļvārstu un paātrinājums","oriģinālās auto režīms"un"degvielas taupīšanas režīms";izņemot "oriģinālās auto mode".tur ir 9 līmeņi korekcijas citiem transporta veidiem;tāpēc,ka produkts ir 46 līmeņa regulēšanai.

3.Elektronisko Droseli Akseleratora ātruma, paātrinājuma sajūtu produkts ir sašķirotas nemanāmi no stipras uz vāju līmenī(sk. ietekmes diagrammas ārējā iepakojuma);izmantot relatīvi gludas līknes efektu nodrošina paātrinājumu jēgas bez palielināt grūtības akseleratora darbību.

4.Lai ir labākas pielāgošanās spējas, no automašīnas " pārnesumu pārslēgšanas kārtulas,automātiskā pārnesumu pārslēgšanas režīms un manuālo režīmu ir atšķirt;paātrinājuma sajūtu manuālo režīmu pašā līmenī ir stiprāka nekā automātiskajā režīmā, taču,ja praksē,režīmu var iestatīt, pamatojoties uz šoferu paradumiem bez ierobežojumiem manuālo vai automātisko pārnesumu.

Piezīmes:

1.Rūpnīcas Noklusējuma Modelis "manual full paātrinājuma režīmā"

2.Lai gan paātrinājuma režīmā un līmeni var noregulēt jebkurā laikā,tas ir nepieciešams, lai pielāgotu rīku, saskaņā ar drošas braukšanas.

Paketē iekļauts:

1 x Automašīnas Elektroniskās Droseles KontrolierisUzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti