Tagi: bt gps, gps rtk, fatshark, gnss antena, āra antena, kronšteinu komplekts, gnss rtk, globālās navigācijas satelītu sistēmas gps, kabeļu fiio, l86.

€5.66 €6.09
  • Pieejams
  • w1808


  • Modeļa Numurs: L26
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)

GNSS L26

L26 ir vienlaicīgas uztvērēja modulis ir integrēts ar vairākām sistēmām.Tas nodrošina vienlaicīgu GPS, GLONASS, Galileo un QZSS atveriet pakalpojumu L1 uzņemšanas spēju.Ar 33 izsekošanas kanālus, 99 iegādes kanāli un 210 PRN kanālus, L26 var iegādāties un izsekotu jebkura samaisa vairāku satelītu signālus.

Salīdzinot ar, izmantojot tikai GPS, kas ļauj GPS, GLONASS, Galileo un QZSS parasti dubultspēlēs skaits redzamiem satelītiem, kas samazina laiku, līdz pirmā noteikt un palielina pozicionēšanas precizitāti, jo īpaši, ja braukšanas aptuvenu pilsētas vidē.

Apvienojot uzlabotas AGPS sauc VIEGLI™ (Iegulti Assist System) ar pierādītu AlwaysLocate™ tehnoloģiju, L26 sasniedzis augstāko veiktspēju un pilnībā atbilst rūpniecības standartu.Papildu iezīme iegulto logger funkciju sauc par LOCUS ļauj L26, lai pieteiktos informāciju par atrašanās vietu, iekšējā flash atmiņa pēc noklusējuma intervālu-15 sekundes, un parasti sniedz vairāk nekā 16 stundas žurnāls jaudu, nepalielinot izmaksas.

L26 atbalsta iebūvētā aizsardzība īsslēguma par aktīvo antenu un aktīvo antenu uzraudzības īstermiņa un atvērt shēmu atklāšanas.

Tās super darbības padara L26 ideāli piemērots automobiļu, rūpniecības PDA, patērētāju un rūpniecības pieteikumus.Ļoti zems elektroenerģijas patēriņš L26 arī padara to vieglāk tikt piemērota spēka jutīgu ierīču, jo īpaši pārnēsājamiem lietojumiem.

Galvenās Priekšrocības

● Multi-GNSS motora GPS, GLONASS, Galileo un QZSS

● VIEGLI™, uzlabotas AGPS tehnoloģiju nav nepieciešams ārējo atmiņas

● Atbalsts īssavienojumu aizsardzība un antenu atklāšana

● Iebūvēts LNA labāk jutība

● Ultra zema enerģijas patēriņa izsekošanas režīmā, 21mA

● AlwaysLocate™, inteliģenta algoritma, enerģijas taupīšanas nolūkos

● LOCUS, iegulto malkas risinājums nav nepieciešams host un ārējo zibspuldzi

● Augstas jutības, -167dBm @Uzskaiti, -148dBm @Iegāde

● 99 iegādi/33 izsekošanas kanāliem, un, 210 PRN kanāli

● Atbalsts DGPS, SBAS (WAAS/ EGNOS/ MSAS/ GAGAN)

● Anti-Traucēšanas, Multi-signāls, Aktīvā Iejaukšanās CancellerUzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti