Tagi: vīrieši laikā ūdens, piedzīvojumu laiks fionna, gadījumā aventure laiks, rotaļlietas piedzīvojumu laiks, piedzīvojumu laikā sieviete, netērējiet laiku, ja, vīrieši laiks planšetdatoru, mācību laikā skatīties, laiks escape 20, inovatīvas laika skatīties.

€97.60
  • Pieejams
  • w175987


  • Materiāls: Plastmasas
  • Godu: Citi
  • Modeļa Numurs: ujhk
  • Vienuma Tips: aizbēgt istabas prop
  • Raksts: Tīrtoņa krāsu

Maisa Pulkstenis Prop Īss Ievads Spēlētājiem izmantojiet pirkstu, lai maisa rādītāju pareizu laiku, gaida 2 sekundes,pēc tam 12V EM atslēga atver.Laipni atgādinājums : Pēc pasūtījuma, lūdzu, atstājiet mums piezīmi, ko, kad jūs vēlaties, lai uzstādītu paroles laikā.Mēs noteikti to pirms nosūtīšanas.Noklusējuma laiks ir 12:30. Laiks būtu vesels skaitlis, piemēram, 09:30,10:00,11:15...Šo skaitli laiks būs vieglāk sliekšņa.Pievērsiet uzmanību: nelietojiet alkoholu, pieskarieties pulkstenim, vai cipari, kas tiks mazgāti ar alkoholu.Pamatinformācija Jauda:12V Pieslēgums: Vadu/ Bezvadu Audio: Nav audio / Ar audio Prop Saraksts: viens pulkstenis viens kontrolieris viena 12V adapteri

Pulksteņa Tips :

Romiešu cipariem Tips

Arābu cipariem Tips

Prezentāciju 1. Posms, Kad stājas izvairīties no istabas, spēlētāji atradīs pulksteni.2. solis Viņiem ir nepieciešams, lai noskaidrotu, clock paroli saskaņā ar clues.Maisa pulksteņa rādītāji uz labo laiku, slēdzene atveras.Reset Veidiem (neizmanto.2 & 3 DIP Slēdzi, lai mainītu reset režīmā) (1) sākt no jauna, lai atiestatītu: Veicot jebkādas rādītāju nepareizu pozīciju uz atiestatīt. (2) Automātiski pārslēdzas 30 sekunžu laikā: Pēc sprūda veiksmīgi, gaida 30 sekundes, lai atjaunotu automātiski. (3) Atkārtoti jaudas, lai atiestatītu: Pēc sprūda veiksmīgi, atkal ieslēgt ierīci, lai atjaunotu. Produktu Izceltu 1. Istabas īpašnieki var pārskatīt audio ar pašu Audio Versiju. 2. Viegli, lai atbilstu jūsu spēles tēmu. 3. Lai nodrošinātu estētika, pulksteņa rādītāju materiāls ir izgatavots no akrila.Lūdzu, pievērsiet uzmanību tam, ka, nelietojiet pārāk daudz spēka, lai maisa pulksteņa rādītāju. 4. Mums arī ir sava veida pulksteni, kas ir, lai pielāgotu laiku atpakaļ maisa pogu.Ja jums ir nepieciešams, vienkārši sazināties ar mums.Kā pieslēgt EM atslēga ar kontrolieri?

Sarkano vadu EM bloķēšana(12V+) jāsavieno ar sarkano līniju kontrolieris.Un melno vadu kontrolieris(12V-) vajadzētu savienot ar melnu līniju EM bloķēšana.

Silts Padomi: Uz 12V EM atslēga ir ekskluzīvas mūsu aksesuārus.Jūs varat iegādāties šo EM bloķēšana no mūsu saiti.Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti