Tagi: amplifi bluetooth, soft starter, audio pārraidi, Soft start, krrqd20a, valdes soft start, rg351m, soft start ierīces, rg280v, pastiprinātājs kaolanhon.

€5.56 €6.54
  • Pieejams
  • w175728


  • Modeļa Numurs: sākt valde
  • Kanāli: 1
  • Zīmola Nosaukums: kaolanhon
  • Maksimālā Jauda Vienam Kanālam: Virs 200W
  • Iepakojums: Jā

piezīme: ir divu veidu : pērkot, lūdzu, izvēlieties!attēla reklāmas !

A tipi : DIY komplekti .Ir nepieciešams, lai pašu metināšanas

B veidi : Gatavās valde .

1: izmanto augstas jaudas lieks 40A tīra vara stafetē .

2: Izmērs: 67 mm X 61mm X 30mm .

3: darbības Joma: piemērots high-end audio ieejas jauda, vai citas liela starta strāva mašīna.Izmanto strāvas ietvaros 4000W.

4: Barošanas spriegums pielāgoties diapazons: AC 150V, lai 280V.

galvenā iezīme:

Soft-start valdes funkcija ir mazināt tūlītēja ietekme pašreizējo, lai samazinātu ietekmi mašīna uz režģa un paplašināt dzīves maiņa.Šī valde izmanto ultra-lielas strāvas (100A) tīra vara kāju releju un lielu thermistor NTC 20D-20, kas efektīvi pasargā mašīnu un novērš pārmērīgu palaišanas strāvu.

Šī padome nav nepieciešams papildu enerģijas piegādi, tikai divi termināļi, viena savienota ar ieejas jauda (pirms slēdzis kontrole), izejas slodzes, izmantot ļoti ērti.

darbības princips:

Ieslēdziet barošanas sākumā, ar negatīvu temperatūras koeficientu thermistor slodzes strāvas padeve, ar thermistor temperatūras paaugstināšanās, pretestība samazinās, spriegums pieaug lēnām, tādējādi efektīvi nomāc strāva par ietekmes līniju un citu elektrisko Triecienu.Apmēram 5 sekundes pēc tam, kad relejs pull, īssavienojuma thermistor, strāvas padeve caur releja kontaktus tieši slodze, slodze uz normālo darba stāvokli.Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti