Tagi: gadījumā rīkoties s5e, austiņas aipod, dolly volāns augšu, dj ierīci puse, vāks sm j730gm, audums zilā josta, kronis 32t bcd96, kokvilnas marauder, pogu glitters.

€12.20 €19.68
  • Pieejams
  • w175301


  • Zīmola Nosaukums: zsviot

APP : Smart Life / Tuya Smart

Tā ir maza Zigbee slēdzis modulis, kas uzstādīta uz slēdzi lodziņu, lai veiktu tradicionālo sienas slēdzi kļūt smart switch, un var būt bezvadu tālvadības pa mobilo tālruni, "Tuya programma" vai "Gudrs dzīvē" APP un balss vadību, Google home un Amazon Alexa.

1. Šī smart Tuya ZigBee 3.0 modulis ir izstrādāts ar ZigBee 3.0 protokolu, kas īpaši saderīga ar Tuya ZigBee centrs, lai realizētu visa saikne jūsu mājā,tiešām labs aizstāt nestabila Wi-Fi.ZigBee 3.0 protokolu ar mini dizains, tērpi ES/UK sienas slēdža kastē ,un viegli paslēpt to savā slēptās sienas slēdža kastē ar savu tradicionālo slēdzis bez jebkādas ietekmes uz jūsu sākotnējā apdare stilu, lai dara to gudri,dodot savu ierīču ultimate power on/off smart makeover un pārvērst lielāko jebkuru saderīgu produktu smart tiem;tradicionālie slēdzī un šī smart moduli var strādāt neatkarīgi un bez traucējumiem. (Piezīme:Šis modulis ir piemērots tikai šūpuļzirgs slēdzis,skatīt 2. attēlu sīkāku informāciju.)

2. Var izmantot kā 1-veidā vai 2-way ķēdes (2 slēdži kontrole 1 gaismas); vienkārši izveidot savienojumu līdz 1 no 2 slēdži un pārvērst pievienoto ierīci par gudru vienu (2-way circuit)

3. Ļauj brīvroku balss un bezvadu tālvadības pulti;atbalsta Amazon Alexa, Google Home balss vadība un Smart Dzīvi un Tuya App kontroli par smart phones ar īpašām Tuya ZigBee 3.0 nepieciešama centrs un pieslēgt.

4. Ņemot vērā statuss nestabilu tīkla vai nav tīkla,ZigBee 3.0 slēdzis moduli, ir patiesi neaizvietojams nedrīkst apvienot ar ZigBee vārti, lai izveidotu mājas LAN,VAIRĀK NAV JĀUZTRAUCAS par nav un vāja tīkla,viegli iegūt kontroli caur pieslēgto ierīču tik ilgi, kamēr pastāv stabila ZigBee signālu, un Ļauj vairāk ierīces, kas savienotas, izmantojot ZigBee nav WiFi protokols.

5. Veikt pilnu kontroli par savienotas ierīces ar taimeri, grafiki un atpakaļskaitīšanas (1/5/30 minūtes, 1 stunda, utt.) ar Gudru Dzīvi un Tuya App; kontroli koplietot ar ģimeni un draugiem papildu ērtības;Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti