Tagi: 315 MHz, 433 mhz relejs, 4 kanālu 433 mhz, kontroles relejs, 4 kanālu rf bezvadu tālvadības pults, 4ch rf bezvadu tālvadības pults, kr1204, 4 kanālu raidītāja, 433mhz 4ch, kontroles vārtiem.

€9.60 €11.15
  • Pieejams
  • w175105


  • Zīmola Nosaukums: KONGDASING
  • Izmantošana: Universal
  • Bezvadu Sakari: RF

12 —KC4 Normāli Atvērt releju (NĒ) saņemšanas termināla skaidro: +V - power "pozitīvs" ievadi GND - barošana "negatīvo polu" ievade 1 - KC1 relay "bieži vien slēdza" beigām 2 - KC1 relay "valsts" end 3 - KC1 relay "bieži open" beigām 4 - KC3 relay "bieži vien slēdza" beigas 5 - KC3 relay "valsts" beigās, 6 - KC3 relay "bieži vien atvērt" beigās, 7 - KC2 relay "bieži vien slēdza" beigt 8 - KC2 relay "valsts" beigās, 9 - KC2 relay "bieži open" end - 10 KC4 relejs "bieži slēgta," beigām 11 - KC4 relay "valsts" beigas 12 - KC4 relay "bieži open" beigām Ekspluatācijas instrukcija: 1. punkta funkcijas ir: saskaņā ar atbilstošās pogas uz vadības paneļa 1 reizes, LED indikators ātri mirgo 3 reizes, un LED indikators iedegas, ieiet apguves valsts, saskaņā ar tālvadības pults taustiņu, LED indikators deg nepārtraukti mirgot 3 reizes, kods ir veiksmīga. 2. automātiskā bloķēšanas funkcija: nospiediet pogu 2 reizes nepārtraukti, LED gaismas indikators mirgo ātri 3 reizes, LED indikators ir ieslēgts, ievadiet apguves valsts, nospiediet jebkuruatslēga ar tālvadības pulti, LED indikators deg nepārtraukti mirgot 3 reizes, kods ir veiksmīga. 3. iekšējās bloķēšanas funkciju: nospiediet pogu 3 reizes nepārtraukti, LED gaismas indikators mirgo ātri 3 reizes, LED indikators ir ieslēgts, ievadiet apguves valsts, nospiediet jebkuru taustiņu tālvadības pulti, LED indikators deg nepārtraukti mirgot 3 reizes, kods ir veiksmīga. 4., divvirzienu punktu pārvietotu un divi ceļu self lock: nospiediet pogu 4 reizes nepārtraukti, LED indikators mirgo ātri mirgot 3 reizes, LED indikators iedegas, ievadiet apguves valsts, nospiediet jebkuru taustiņu tālvadības pulti, LED indikators deg nepārtraukti mirgot 3 reizes, kods ir veiksmīga. 5., divvirzienu punktu pārvietotu un divi ceļu savienojas: nospiediet pogu 5 reizes, pastāvīgi, LED indikators mirgo ātri mirgot 3 reizes, LED indikators ir ieslēgts, ievadiet apguves valsts, nospiediet tālvadības pults taustiņu, LED indikators deg nepārtraukti mirgot 3 reizes, kods ir veiksmīga. 6., divu veidu automātiskā bloķēšana un ar divvirzienu bloķēšanas: nepārtrauktinospiediet taustiņu 6 reizes, LED indikators ātri mirgot 3 reizes, LED indikators ir ieslēgts, ievadiet apguves valsts, saskaņā ar tālvadības pults taustiņu, LED indikators deg nepārtraukti mirgot 3 reizes, kods ir veiksmīga. 7., divas veids, kā savienojas un divi ceļu savienojas: nepārtraukta nospiediet pogu 7 reizes, LED indikators ātri mirgot 3 reizes, LED indikators ir ieslēgts, ievadiet apguves valsts, saskaņā ar tālvadības pults taustiņu, LED indikators deg nepārtraukti mirgot 3 reizes, kods ir veiksmīga. 8., funkcija skaidrojas kods ir jānospiež poga 8 reizes nepārtraukti, LED indikatori mirgo 8 reizes, tad tīrvērtes kods ir pabeigta.Motīvs:

* Darba Spriegums:DC12V

* Quiescent Strāva:5mA

* Darba Frekvence: 315 mhz / 433 mhz

* Saņem Jutība:-104dBm

* Funkcija iespēja:Iekārtas/Pārslēgt/Latched

* Modulācija Režīms:PRASI

* Atbilstības Režīms: Saprātīga Mācību kods

* Izejas Režīmā:Sausiem, sazinieties /izejas Spriegums

* Shell:Jā

* Darba temperatūra : -30~+80

* PHB sizi:68*48*16mm

+ — V- Pozitīvo polu ieejas

GND — Negatīvo polu ieejas

1 —KC1 Normāli Slēgts releju (NC)

2 —KC1 Kopējo releju (COM)

3 —KC1 Normāli Atvērt releju (NR.)

4 —KC3 Normāli Slēgts releju (NC)

5 —KC3 Kopējo releju (COM)

6 —KC3 Normāli Atvērt releju (NR.)

7 —KC2 Normāli Slēgts releju (NC)

8 —KC2 Kopējo releju (COM)

9 —KC2 Normāli Atvērt releju (NR.)

10 —KC4 Normāli Slēgts releju (NC)

11 —KC4 Kopējo releju (COM)

Pēc tam, visi uzzināja, tālvadības kontrolieri nevar kontrolēt.Izejas režīms skaidro: 1, self lock: saskaņā ar to pašu tālvadības pults pogas, noklikšķiniet uz, relejs vaļā, tad noklikšķiniet, relejs ciet. 2, centralizācijas: saskaņā ar tālvadības pulti "A" taustiņu, relejs vaļā, tālvadības pults taustiņu "B", releja. 3, punkts kustība: nospiediet tālvadības pults taustiņu "A", releja atveriet, atveriet tālvadības pults taustiņu "A", releja ciet.Ja "A" taustiņu, tur uz tālvadības pults, relejs ir atvērts visu laiku, kad tālvadības atbrīvošanu, un, kad relejs ir slēgta.

Piezīme: 433mhz un 315 mhz ir pieejami ,315mhz tiks izsūtīta ja nav pieprasījuma uz frekvenci

pacote inclued:

1 x Uztvērējs(ar vāciņu) 1/2/3/4 x Raidītājs(ar bateriju)

1.Darījuma ir pieņemts tikai Ar Visa, MasterCard, Western Union, QIWI,un wir e pārskaitījumu caur banku). 2.Tas parasti ilgst 24 stundas maksājumu ierodas, lai pārdevēja kontā.Banka var noraidīt maksājuma 24 stundas,tāpēc par biznesa drošību,mēs sākam sakārtot, lai pēc tam, kad maksājumu ierodas pilnīgi. 3.Dažu valstu muitas lūguma tarifu, pirms nosūta paketi, lai pircējam.Pircējs būtu informēts par savu muitas tarifu politiku, kā maksā pircējs. 1.Visas preces ir noliktavā un nosūtīšanas jums 3 dienu laikā pēc tam, kad jūsu maksājumu. 2.Lūdzu, ņemiet vērā, ka preces, kuras nopirktas par brīvdienu nosūtītas nākamajā darba dienā. 3.Ja jums nav saņemt preces 30 dienu laikā pēc maksājuma par Ķīnas ziņu vai citiem, lūdzu, sazinieties ar mums.Mēs sliežu ceļa gabalā no mūsu aģentu un atbildi jums ASAP. 4.Jūs varat izvēlēties, Ķīna post, ePack,EMS,DHL,UPS utt bāzi par jūsu vajadzībām. 5.Kādi citi jautājumi vai problēmas, lūdzu, sazinieties ar mani. 1.6 mēneši.Iegādāties ar pārliecību! 2.Ja prece ir bojāta 3 mēnešiem, mēs nosūtīsim jums nomaiņa bez papildus lādētājs, vai piedāvāt kompensāciju pēc tam, kad mēs saņemt nekvalitatīvu preci. 3.Ja prece ir bojāta, pēc 3 mēnešiem, jūs joprojām varat nosūtīt mums atpakaļ.Mēs nosūtīsim jums jaunu saņemot nekvalitatīvu preci.Bet jums ir jāmaksā papildu sūtīšanas maksa. 1.Cienījamais pircējs, ja jums ir apmierināti ar mūsu preču un pakalpojumu,lūdzu, lūdzu, dodiet mums 5 zvaigznes, un mēs dos jums 5 zvaigznes, un pozitīvas atsauksmes. 2.Ja jums ir neapmierināti ar šo iepirkumu,Lūdzu, dod mums iespēju darīt lietas labi, pirms jūs atstāt negatīvās/neitrālās komentāru.Lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums par jūsu jautājumiem.Mēs atbildēsim jums, savlaicīgu un darīt visu, kas mūsu spēkos, lai jūs atbalstītu, kamēr jums ir apmierināti. 3.Jūs varat sazināties ar mums jebkurā laikā, iegādei un jautājumiem, mēs būsim priecīgi par jūsu pakalpojumu.Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti