Tagi: ūdensizturīgs maiss, zivju rotaļlietas ūdens, filtra koi dīķis, līnijpārvadātāju dīķi, balts epdm gumijas, hdpe līnijpārvadātāju, dārzs upe, plēves dīķi, EPDM gumijas, vīriešu mēteļu.

€25.08 €27.87
  • Pieejams
  • w1600


  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)

Pacakge Iekļauts:

1x zivju dīķis starpplātnes

Funkcijas:

-Zem skaistu lapotni un aktīvās ūdens organismiem jūsu dīķis ir izstrādājums, kas ļauj tai efektīvi, zivju dīķis līnijpārvadātāju.Šie produkti ir patiess pamats jūsu dīķis, tāpēc jums ir nepieciešams iegādāties tos, kas veikti no labākajiem dīķis līnijpārvadātāju materiāliem, kas pieejami.

-Uzstādot pastāvīga zivju dīķis līnijpārvadātāju, kas piemērots dažādiem laika apstākļiem un ūdens apstākļiem, jūs varat izvairīties no problēmu regulāri aizstājot šo neatņemamu daļu no jūsu dīķis.Pirkuma zivju dīķis piegādes un produktus, kas izgatavoti ar labāko dīķis līnijpārvadātāju materiāliem, kas pieejami, lai nodrošinātu, ka jūs saņemat augstas kvalitātes starplikām, ka būs pēdējā.

-HDPE zivju dīķis starpplātnes ir arī lieliska izvēle, jo tās ir izturīgas un spēcīga, bet viegla un viegli manevrēt.HDPE dīķis starpplātnes ir droši par zivju un ilgstoša.

Specifikācijas:

Krāsa: Melna

Biezums:0.5 mm

Materiāls:HDPE (Augsta Blīvuma Polietilēna (PE)

Izmērs:3 x 4m/3×3m/2 x 3m/2×2m

Piezīme:

Tas nav piemērots uzkār raust dzīvnieki,piemēram, bruņurupuči.

{attēli}Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti