Tagi: vācu, ziedu drukāt tapetes, 2 pac, ēdiens, puse spānija, ostas ssd, googl spēlēt, nagu tetovējums, karoga spāņu, ssd tālruni.

€10.81
  • Pieejams
  • w15614


  • Materiāls: Keramikas & Emaljas
  • Zīmola Nosaukums: Artecer

Plate 12cm./4.7..Diametrs.

Plate 12cm./4.7..Diametrs. * Soporte iekļauts * Certificamos nekā šis Gabals apgleznoti sausā virve ir izgatavota ar rokām darinātas un pabeigta zelta 24Kl.

Keramikas plāksnes 12cm./4.7..

Keramikas plāksnes 12cm./4.7.. * Turētājs/Stends iekļauts.* Mēs apliecinām, ka gabals ir roku darbs un krāsots saskaņā ar sākotnējo Hispano-arābu "sausā string" tehniku un pārklātas ar 24 karātu zeltu.

ARTECER

Artecer, ir visvairāk prestižo los Ražotāji šīs plāksnītes no keramikas sevillanos.Plates ir glazēti ar zelta 24 K. Ir pazīstams kā darba "sauso virvi", kas tika celta ar Arābiem, kas gadsimta VIII Andalūzijā.Kopš tā laika šis roku darbs ir paveikts darbs Spānijā.

ARTECER

Artecer, ir ļoti labi zinām, manufaktūras no šiem keramikas plāksnes no Seviļas.Šīs plāksnītes ir enameled 24 K zelta.Šis darbs, kas pazīstams kā "virves Seca" (to varētu tulkot uz "" Sausā "Vadu tehnika) tā tika celta nopirkt Arābi Spānija 8.Gadsimtā.Un kopš tā laika, šis keramikas meistarību ir izgatavots Spānijā.Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti