Tagi: šauras pelējuma kleita, vilks koka šarmu, vilks koka skatīties, šauras pet kāpnes, miniatūras bmw f30, vilks vw lukturu, šauras konteineri, vibrators regulēt, šaurs plaukts 23 cm.

€7.78 €9.37
  • Pieejams
  • w14618


  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Saderīgs Marku/Modeli: NAV
  • Zīmola Nosaukums: OOTDTY

Apraksts:

* * * Šī ir Bluetooth raidītāju, kas izmanto tpye-c interfeisa slēdzi.Šis produkts tiek izstrādāts un ražots, izmantojot jaunākās Bluetooth versija 5.0. To var izmantot kā Bluetooth aud io raidītāju, lai bez vadiem pārraidīt skaņu pārslēgt uz Bluetooth austiņām vai Bluetooth skaļruni.Atbrīvoties no važām, kuras kabeļu un baudīt bezvadu mūzikas.

* Produkts var izmantot arī ar tpye-c USB adapteri uz PS4 un citiem produktiem.

* Plug and play, vienkāršu darbību.

Funkcijas:

1. Šis Bluetooth adapteris ar 5.0 versiju ātri pārī!Vienkārši ļaujiet adapteri Bluetooth savienojumu Bluetooth

skaļruņu ierīces un iespraudiet šo Bluetooth raidītāju, lai pārslēgtos tipa c ostas Maiņa. 10 metru barjeru-bezmaksas pārvades

2. Izmantojot digitālā izeja ir dzimtā priekšrocība ir mazāk zaudējumu skaņas kvalitāti, zemāka latentuma.Gluda pārvades ar nevainojamu skaņas kvalitāti, lielisku spēli jūtas .

3. Plug and play, pievienojiet un izbaudiet.Vienkārši dual austiņas savienojuma iestatīšana.LED indikatori, kas rāda, aktīvā aud io kods un kas austiņu lietošanas.

4. Ar ieslēgtu Bluetooth adapteri zema latentuma tehnoloģiju saderīgas Ninten darīt slēdzis, kas savienots ar Bluetooth

uztvērēji, austiņas, bezvadu Bluetooth austiņas un Bluetooth Skaļruņi.

5. Šī ieslēdziet Bluetooth adapteris iebūvēts smart USB PD iet caur uzlādes tehnoloģiju.Nepārtraukti bezvadu

6. aud io straumēšanas ar iet caur uzlādes lai pārslēgtos, un bez pārkaršanas.Šī Ninten darīt ieslēdziet Bluetooth adapteris

7. ar USB-C USB-A konvertors darba slēdzi on doks, PS4 konsoļu un PC.Bezmaksas aux mikrofons balss ievades, tiešsaistes spēles.

Specifikācijas:

- Krāsa: Melna

- Modelis: Tips:-C bezvadu aud io raidītājs

- Bluetooth versija: 5.0+EDR

- Bluetooth protokols: A2DP

- Frekvenču diapazons: 2.402 GHz - -2 480GHz

- SNR: >90dB

- Darbības spriegums: 5V

- Ieejas: Tipa-C

- Materiāls: PC

- Darbības attālums: līdz 10m

- Izmēri: par 47.8*27*7.85 mm

- Platformas: Ninten darīt Slēdzis, Slēdzis Lite, PS4, PC

- Atbalstītie protokoli: Qualcomm aptX LL, aptX, SBC, A2DP, AFH, HFP, HSP

Paketē Iekļauts:

1 x Bluetooth Aud io Adapteri (nav iekļauts Ninten darīt slēdzis)

1 x Lietotāja Rokasgrāmata

Pamatdarbības virzieni:

1. Ieslēgt/izslēgt:Izslēgšanas statusu,Ilgi, nospiediet daudzfunkciju pogu 3 sekundes boot,savienojuma valsts, nospiediet daudzfunkciju pogu 3 sekundes, lai shut down.

2. Salīdzināšanas un meklē:izslēdziet Bluetooth funkciju savā mobilajā tālrunī un piezīmju grāmatiņu, pirms pāriet uz.,Lai izvairītos no misconnection, ilgtermi nospiediet multi-function taustiņu, lai boot, un pēc tam ievadiet Bluetooth meklēšanas,Savukārt par jūsu Bluetooth austiņas,adapteris automātiski savieno atpakaļ uz Bluetooth ierīci, kas pēdējo reizi,Piecas sekundes, nevar izveidot savienojumu ar pēdējo Bluetooth,Sāktu meklēt jaunas Bluetooth austiņas,zilā rādītājs ir flash valsts;Bluetooth Savienojumu Veiksmīgu,Zils indikators mainījies no flash lēni(4 sekundes flash/1 sekundi gaismas)

3. Padomi:Savieno jūsu Bluetooth pirmo reizi var būt lēnāka.Tikai mirkli, lūdzu.Pēc veiksmīgas sakritības,nākamā savienojuma būs ļoti ātri

4. Uzsākot attālums:efektīvu uzsākot attālumā no šis produkts ir vairāk kā 10 metri.

5. Gaidīšanas:, Kad Bluetooth savienojums ir pārtraukts bez savienojuma,Automātiski izslēdzas pēc 8 minūtēm

6. Reset:Saistībā stāvoklī, Vienkārši noklikšķiniet uz multi-function pogu, lai izdzēstu vēstures matching,Ievadiet pētniecības funkciju.Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti