Tagi: tesla music band, tesla coil mūziku, mini mūzikas tesla coil, pārtraukums, sstc, tesla coil grupa, tesla coil, mūzikas tesla, sstc tesla, tesla coil mūziku, 12.

€36.91
  • Pieejams
  • w12938modname=ckeditor

Piemērots lieliem, vidējiem un maziem DRSSTC, SSTC, SKPSSTC un citiem teslas spoles, elastīgu pārslēgšanās starp normālo režīmu un mūzikas režīmu, optiskās šķiedras, koaksiālie dubultu jaudu. \ \

Korpuss ir izgatavots no alumīnija sakausējuma ar lāzera burtiem un pamatni.

Tostarp loka dzēšanas kārba x1pcs, strāvas adapteris x1pcs, optiskās šķiedras x1pcs, koaksiālo līniju x1pcs, audio līnijas x1pcs.

Uz BPS rokturi var noregulēt pulksteņa rādītāja virzienā, lai maksimāli, parasti, spēlējot līdz divām trešdaļām no līnijas.ONTIME slēdzis ir ar slēdža funkciju, pulksteņrādītāja virzienā, vērpjot mazliet, lai atvērtu turpināt vērpjot kontroles ontine pieaugumu, mazo DRSSTC, kad skalas nepārsniedz 11 o 'clock stāvoklī, vidēja DRSSTC parasti ne vairāk par pusi.

M pārnesumu, ir mūzikas veids, kas ir savienots ar mobilo tālruni vai datoru, izmantojot audio kabeli.Īpašo mūzikas apstrādā ar programmatūru, var spēlēt (ja jums ir nepieciešams, mūziku, jūs varat atstāt e-pastu, un lūgt to no veikala īpašnieks), un loka izdos mūzikas.G pārnesums ir normālā režīmā, kas nav nepieciešams, lai izveidotu savienojumu ar audio avota. \

'Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti