Tagi: bērnu šūpuļkrēsls šūpoles, džemperis rotaļlietas, jaundzimušajam, šūpoles, melis slaidu, gaisa melis, bērnu melis jaundzimušie, melis džemperis, bērnu melis rotaļlietas, džemperis šūpoles, bērnu melis elektriskā.

€1 025.18
  • Pieejams
  • w12848


  • Meistarība:
  • Izmērs:
  • Ražošanas Datums:
  • Sertifikāts: SGS.CE.UL.CCC
  • Veids: Piepūšamās Slaidu
  • Materia: 0.55 mmPVC

A. Guandžou Yue LUN Ya piepūšamās Ltd ražo dažādas piepūšamās modeli, ūdens Shang atrakciju modeli, liela āra gāzes mirst produktiem, piepūšamās rotaļlietas piepūšamās telts, arkas, fiksēto karikatūra, Ziemassvētku sēriju, gaisa deju zvaigzne, palaist bumbu, ūdens Shang staigāt bumbu, zāles nesteidzīgs vilnis bumbu, ūdens Shang bungas bumbu, piepūšamo izlēca gulta, piepūšamo baseinu, piepūšamā pils, piepūšamās kāpšana, un bīdiet, ūdens Shang izklaides produktiem, darbībām, karikatūra, piepūšamās kustību produktiem, piepūšamā šķēršļu, gāzes mirst produktiem.Profesionālās PU pārklājumu.II.materiāls: importēto 1000 double-sided PVC pārklājumu austs poliestera audums, adhēzijas stiprības dilšanas 1572N, 3478N 188.N/5cm, aukstā-30 grādiem, karstumizturīgs + 65 grādi, kas ievērojami palielina tā kalpošanas laiku.

III: materiāla standarti: produkti atbilst EN-71 PART3 Eiropas standarta ASTM F963-07A standarta (materiālu, kas nesatur ftalātus), ventilators atbilst UL, CE, GS, 3C sertifikācijas standartiem.

III.Piederumi: matching ventilatoru, ātrā remonta komplekts.

Iepakojums: zvana skaļumu ar PVC pārklājumu materiāli iepakojuma, ventilators izmantot tikai kartona kastēs.

IV.pazīmes: liela piepūšamā fun City atrakciju parks ir nākamās paaudzes izklaides vietās, atkarībā no bērna īpašībām un dizainam, tas ietver slaidi un dažādas dzīvnieku formas, ir ļoti daudz izklaides, populāro bērnu mīļākie.Tā ir droša, visaptverošu, izklaidējošu, novatorisku, krāsains, izturīgs, izmantojot zinātniskajiem stereo mix, izmantojot super spēcīgu ūdensnecaurlaidīgs audums, kas izgatavots šis ir ļoti visaptverošs izklaides paradīze.Spēlētāji, izmantojot savukārt, krata, purina, lekt, ritošā, kāpšana, jaunas darbības, piemēram, urbi, lai attīstītu intelektu, fiziskiem vingrinājumiem, fizisko un garīgo baudu mērķiem.Šis produkts, jo tā nejaušības un nav spēka, atzinīgi novērtēja pircēji, drošu, uzticamu, viegli pārvaldīt un viegla apkope.

V. uzstādītas piepūšamās piepūšamās *

1. piepūšams piepūšams uzstādīšana: 1 gumijas piepūšamās tiek novietota uz līdzenas virsmas, vēlams pad cloth zemāk (piemēram, paklāji, plastmasas krāsas auduma), un pēc tam izvērsiet to. 2 atrast gumijas piepūšamās gaisa ieplūdes atveres, kas saistītas ar ventilatoru gaisa atveres, rokturi un vēja turbīnas avoti, tad rezerves gaisa ieplūdes ar virvi cieši nostiprinātas. 3 power ventilators, iekārtām veikt pēc 5-10 minūtēm.

2. ventilatora uzstādīšana: izvēles 1 GB 1.5mm2-4 mm2 kabeli vairākus metrus, un fani pievienojiet otru galu gaisa slēdzi, un savienots ar elektriskās strāvas triecienu Aizsargs 2 pirms lietošanas pārbaudiet, vai barošanas sprieguma un nominālās spēles, rotācijas virziens ir pareizs. 3 šasijas būtu uzticams zemes un pārbauda regulāri, vēja turbīnas gaisa ieplūdes augšu aizsardzības tīkli, lai izvairītos no negadījumiem.

3. tīrīšana balonu piepūšamie kolekcija: 1 cut off pilnvaras, atvērt ventilatoru pieslēgvietas un izplūdes atverēm, izplūdes laiks 10-25 minūtes, gāzes kompresiju.Ja ierīce, ar lietus ūdeni, pārliecinieties, lai drenāžas ūdens un ļauj nostāvēties 2 jādara tīrīšana, notīriet traipus, taukus tas ar mazgāšanas līdzekli, pēc tam noslaucīt ar tīru ūdeni, sausa Saule. 3 reizes ierīces, apstājās ar viņa dibenu priekšā, un brezentu, lai segtu to. 4 neizmanto, labs aprīkojums, locīšanas, iepakojums, iepakošanas.Uzglabāšanas temperatūra -50~+40 grādi pēc celsija. 5 faniem vajadzētu pievērst uzmanību mitruma un korozijas.Piepūšamās iekārtas, jāpievērš uzmanību tam, lai novērstu pelēm nokosts ar kukaiņiem.

Seši, piepūšams piepūšams * piezīme

1. nav bērnu aprūpi (3-6) spēlēt piedzīvojumu projekts.

2. izvairīties no bērniem, spēlēt ar gados vecākiem bērniem, tajā pašā laikā, lai izvairītos no sadursmes.

3. vadītājiem ir visi pasākumi, kas jāveic saskaņā ar noteikumiem par spēli spēlēt bērniem spēlēt, tā kā, lai izvairītos no negadījumiem.

4. gadījumā, ja ir stiprs vējš (vairāk nekā četras) lietus, sniega, miglas, krusas un citu laika apstākļu, aprīkojuma, āra lietošana ir stingri aizliegta, tāpēc, lai izvairītos no negadījumiem.

Pēc pārdošanas pakalpojumus: leņķi, bez remonta, trīs gadu laikā mūsu kompānija, pēc-pārdošanas servisa personālam būs laiks, lai jūs varētu atrisināt sarežģītas problēmas, pēc tam, kad saņēma informāciju par klientu likmes, kas dod klientiem apglabāšanas vai tehniskās vadlīnijas; to nevar apstrādāt uzreiz, un sazināsies ar klientu 24 stundu laikā un ieteiktu ārstēšanu.

Var pielāgot saskaņā ar klienta pieprasījumu, lai saņemtu personalizētu produktu, vai (foto), izlases kārtībā produktu un cenu informāciju.Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti