Tagi: naudas skaitītājs universal, veļa vispārējā gadījumā, universālā atslēga letes, universālā pāreja letes, universālā degvielas skaitītājs, tālvadības letes, distances skaitītājs universal, koka universal letes, universāla ātruma letes, universālā skaitītājs, metāla.

€8.19
 • Pieejams
 • w12685


 • Pašreizējo: A
 • Veids: Sprieguma Regulators
 • Jauda: AH
 • Darbības Temperatūra: stamdard
 • Modeļa Numurs: Oem
 • Zīmola Nosaukums: NoEnName_Null
 • Izkliedes Jauda: w
 • Spriegums: V
 • Stāvoklis: Jauns
 • Barošanas Spriegums: v
 • Izmantošana: klēpjdators

sākt

beigas

dc 12v 24v Elektronisko Skaitītājs / Uzkrāto Signalizācijas 6 Bitu / Manual Skaidrs, / Slēdzis vai Sensora Ieejas ar Kontroles Izejas

Sensors neietver Apraksts: Funkcijas:

6-bitu programmējams trauksmes skaitītājs ar kontroles izejas

6-ciparu 0.36 collu digital caurule displejs,

Maksimālais skaits klāsts ir 1-999999.

Divu pogu darbības, lai iestatītu vērtību,

Kad skaits ir lielāks vai vienāds ar noteiktu vērtību, ekrāns mirgo.

Tajā pašā laikā vadības signāla izejas, un signāla vadīšanas spējas sasniedz vilces strāva 1000MA.

Tā ir izslēgšanas saglabāt, kad funkcijas

Pašreizējo vērtību, kas var tikt saglabāti pēc pēkšņa enerģijas padeves.

Vērtība pēdējā power-off var atjaunot, kad jauda ir ieslēgta no jauna.

Izmērs: L=78*W=43*H=27MM,

Atvēršanas izmērs: L=71*W=39MM

Ievadi darba spriegums: DC10-28V.

Darba strāva:

Skaitīšanas ātrums: 30 reizes / sek. - 2.5 sekundes katru reizi, regulējama

Ir divu veidu skaitīšanas ievades metodes: (papildu Informācija, piemēram, elektroinstalācijas diagramma, kas aprakstītas tālāk, tikai viens ievades var saskaitīt)

1.NPN metāla bezkontaktu slēdzi (vai augsta un zema līmeņa signālu)

2. Pārslēgt ievades režīms (piemēram: reed switch, takts slēdzi, un citas detaļas, slēdža režīms)

Kontroles izejas signāls: NPN triode izejas pull strāva 1000MA / driveable relejs / LED lampas, utt., kontroles izejas spriegums ir vienāds ar ieejas darba sprieguma.

princips

Piezīme: nav īss izejas!

Galvenās Funkcijas:

[Režīma Taustiņš]:

Iestatiet parametru atlase un noteikšanas funkciju

[+ taustiņu]:

1. Nospiežot taustiņu mode (režīms) un ievadot iestatījumu parametru, nospiediet šo pogu, lai pievienotu 1 funkcija.

2. Nospiediet šo pogu, lai skaidrs, kad skaitīšanas

Iestatiet parametru darbība metode:

1.0 Ieslēgtu enerģijas Nospiediet "Mode" taustiņu, lai ievadītu parametru iestatīšanas saskarne.Šajā laikā, vienu ciparu, mirgo.Brīdī, kad "+" taustiņu var izmantot, lai pielāgotu skaits 1-9, un pēc tam nospiediet "mode pogu" šajā laikā.Skaits mirgo.Šajā laikā, "+ taustiņu" var izmantot, lai pielāgotu skaits 1-9. Nospiediet "mode taustiņu" atkal un simts cipari mirgo.Šajā laikā, "+ taustiņu" var izmantot, lai pielāgotu skaits 1-9. Nospiediet "Mode" taustiņu vienu reizi, un tūkstošiem cipari mirgo.Brīdī, kad "+" pogu var izmantot, lai koriģētu skaits 1-9. Nospiediet "Mode pogu" atkal un 10 000 cipari mirgo.Brīdī, kad "+" pogu var izmantot. "Lai pielāgotu skaits 1-9, nospiediet "mode pogu" šajā laikā, par 100000 cipari mirgo.Šajā laikā,"+", var izmantot, lai pielāgotu skaits 1-9, un pēc tam nospiediet "mode poga" flash ārā.Izietu no iestatīšanas saskarne----Iestatīšanas pabeigšanas (parametri automātisks iestatījums, tajā pašā laikā).

2.1 (balsu Skaitīšanas ātrums un uzņemšanas laika iestatīšana Nospiediet un turiet "Režīms, taustiņš" un "Add key" vienlaicīgi pirms barošanas ieslēgšana, pēc tam ieslēdziet to vēlreiz, tad redzētu, 4 cipari, un divi cipari par tiesībām, kas mirgo, norādot, ievadot norādīt statusu un atlaidiet pogu, šajā laikā.Diviem cipariem labajā norāda skaitīšanas ātrums, ko var regulēt ar "add key".Nospiežot "plus taustiņu" cipari ir ātrāk.Regulējami numuru klāsts ir 1-99, 99 ir ātrākais (aptuveni 1 sekundi, un 30. skaits), 1 nozīmē, visgarāko (par 2,5 sekundēm, 1 numurs),

2.2 numuru uz kreisajā pusē no ekrāna, ir, fotografēšanas laikā.Ja jums ir nepieciešams, lai pielāgotu, izmantojiet "Režīms, Taustiņš", lai izvēlētos vietu, un "Add Key", lai pielāgotu.Nospiediet "Add Key", lai mainītu numura ātri.Regulējami numuru klāsts ir 1-99, 99 nozīmē uzņemt.Visilgāko laiku (apmēram 80 milisekundes), 1 ir īsākais (par 0.8 milisekundes), pēc regulēšanas, ieslēgšanas var atjaunot pēc tam, kad jauda ir izslēgta.

**************************************************

Priekšrocības regulējams skaitīšanas ātrums un uzņemšanas laikā Ievads:

Skaitīšanas ātrums un uzņemšanas laika uzstādījumu, galvenokārt, tiek izmantoti dažādas skaitīšanas ātrums.Piemēram, slēdzis skaitu.Ja lasīšanas ātrums skaitītājs ir pārāk ātri, darbības traucējums vai vairāku skaitīšanas parādība, kas notiks.Palēnināt skaitīšanas ātrumu un palielina uzņemšanas laikā.Ja sensors skaits un ātrums ir ļoti ātri, ja lasīšanas ātrums skaitītājs ir lēni, cik reizes samazināsies.Šajā gadījumā balsu skaitīšanas ātrumu var regulēt ātrāk un fotografēšanas laikā var tikt samazināts.

Displejs: 0199 ir ātrākais parametrs, un 9901 ir lēnākais parametrs.Noregulējiet saprātīgu vērtību saskaņā ar faktisko stāvokli.

Iepakojuma Saturs

100% Brand New

1 x 6 Bitu Elektronisko skaitītāju

1x kabelis

Sensors neietilpst

Piegāde :

Valsts

Piegādes Laiks Darba Dienu laikā (neieskaitot brīvdienas) 5-7 8-10 11-14 15-19 20-22 >25 Darba Dienas + sestdiena + svētdiena 5-9 10-14 15-20 21-25 26-30 >35 asv Likmi (postenis ieradās) 9% 50% 21% 13% 7% Kompensāciju vai Nosūtīt Apvienotā Karaliste Likme (postenis ieradās) 10% 62% 20% 3.5% 4.5% Kompensāciju vai Nosūtīt Austrālija Likme (postenis ieradās) 23% 50% 13% 8% 6% Kompensāciju vai Nosūtīt Francija Likme (postenis ieradās) 1.5% 20.5% 45% 23% 10% Kompensāciju vai Nosūtīt Vācija Likme (postenis ieradās) 5.5% 25% 35% 19% 15.5% Kompensāciju vai Nosūtīt

Kanāda

Likme (postenis ieradies)

0.0%

44 %

35%

18%

3%

Kompensāciju vai Nosūtīt Spānija Likme (postenis ieradās) 1.5%Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti