Tagi: portatīvo rozā gadījumā 13, micro usb 10 pin tips, minnie marousse kleita, mi9t lietā papīra māja, samsung s9 kabeļu gadījumā, peugeot 208 suitecase, led 3300 5600 akumulators, dekoratīvu paklāju spēļu, zelta ķēdes, pāri vīriešiem.

€36.91
 • Pieejams
 • w12173


 • Spiediens: Augsta Spiediena
 • Jauda: Hidrauliskās
 • Struktūra: Kontroles
 • Materiāls: LIEŠANAS
 • ievedmuitas nodoklis: Nav Iekļauti
 • Temperatūra Media: Augsta Temperatūra
 • Media: Eļļa
 • NC, vai NĒ: Normāli Atvērts
 • Piedziņas Režīms: Bez Rokasgrāmatu Un Instrukciju

1 gab., augstspiediena hidrauliskās divas-trīs pozīcijas-ceļu lodveida ventilis, KHB3K-G3/8"

Priekšrocības augsta spiediena lodīšu vārsts: 1. Šķidruma pretestība ir maza, un pilna diametrs ir lodīšu vārsts ir gandrīz nekāda šķidruma pretestība. 2. Vienkārša struktūra, maza izmēra un vieglā svara. 3. Stingrs un uzticams.Tas ir divas blīvējuma virsmas.Šobrīd blīvējuma virsmas materiāli lodveida vārsti tiek plaši izmantotas dažādas plastmasas, kas ir laba blīvējuma darbību un var sasniegt pilnīgu blīvējumu.Tas ir arī plaši izmanto vakuuma sistēmas. 4.Viegli darboties, ātri atvērt un aizvērt, tikai nepieciešams pagriezt par 90 ° no pilnībā atvērts, pilnībā aizvērts, kas ir ērts, lai tālsatiksmes kontroli. . 5. Viegla apkope, vienkārša uzbūve lodīšu vārstu, zīmoga gredzens parasti ir pārvietojams, un tas ir ērtāk, lai izjaukt un nomainīt. 6. Kad pilnībā atvērt, vai pilnībā slēgta, blīvējuma virsmas bumbu un ventiļa ir izolēti no informācijas nesēja.Kad vidējā iet cauri, tas neizraisa eroziju vārstu durvju blīvējuma virsmas. 7. Plašs pielietojums, sākot ar mazu diametru, lai pāris milimetriem, liela daži metri, no augstiem vakuuma augstspiediena var piemērot.

Darba princips augsta spiediena lodīšu vārsts: Augsta spiediena lodīšu vārsts ir rīcības pagriežot par 90 grādiem, plug ķermenis ir sfēras, un tur ir apļveida caur caurumu vai kanālu, caur savu asi.Lodīšu vārstu, galvenokārt, ir izmantoti, lai samazinātu, izplatīt un mainītu plūsmas virzienu vidējā uzņēmumā.Tas tikai nepieciešams pagriezt par 90 grādiem un var aizvērt cieši, ar nelielu griezes momentu.Lodveida vārsti ir visvairāk piemērots lietošanai kā on-off un slēgvārsti, bet nesenie notikumi ir paredzēti, lodīšu ventiļi, lai padarītu tos droseles un vadības plūsmas, piemēram, V-veida lodveida ventiļi.Galvenā iezīme augsta spiediena lodīšu vārsts ir tās šaurās struktūra Min, drošu blīvējumu, vienkārša uzbūve, viegli uzturēšana, blīvu vāku un sfēru bieži ir slēgta valsts, un tas nav viegli jānomazgā ar vidēja Koroziju, viegli darbību un uzturēšanu, piemērots ūdens un šķīdinātāju, Aģentu, skābes un dabas gāzes, utt.Tas ir piemērots arī starpnieki ar skarbos darba apstākļos.Kvalitātes, piemēram, skābekļa, ūdeņraža peroksīds, metāna un etilēna, ir plaši izmanto dažādās nozarēs.Bumbu vārsta korpuss var būt integrētas vai kombinēti.Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti