Tagi: arm9, pulkstenis rtc, 32 bitu borta, attiny45, arm9 valde, lf353n, i2c uart, stm32 m0, uart, reālā laika pulkstenis.

€62.13
  • Pieejams
  • w12036modname=ckeditor

Easyarm-es.X287A attīstības suite

EasyARM - MX283A / 287 a - par AWorks platforma attīstības komplektu, komplekta ietilpst atvēršanas, kas E valde, bāze paplašināta valdes un 4.3 collu TFT true color LCD touch screen, kas nodrošina izstrādātājus ar stabilu sniegumu, bagātīgu resursu testa novērtējumu un mācību platforma izstrādātājiem mācību Linux operētājsistēmu, Freescale es.M X28 procesors novērtēšanu, eksperimentālā mācību un rūpniecības produktu attīstību un dažādo programmu prasībām.

Easyarm-es.mx283a-287a mātesplate ir aprīkota ar Freescale ARM9 es.mx28 sērijas multivides lietojumprogrammu procesors, integrēta DDR2 un NAND Flash, un UART, 12CSPI, ADC, SDIO, USB Host, USB Device10/100m Ethernet un citas kopīgās komunikācijas saskarnes, atbalsta 16-bit TFT LCD un pretestības touch screen.

Ap-283demo bāzes paplašināšanu kuģa, ieskaitot ūdens lampas, neatkarīgi atslēgu ķēdes, RS232 slēgumu, VAR transceiever shēma (šī shēma tikai rezervēts stacijas), E2PROM ķēdes, ciparu caurules, audio ķēdes, ADC ieguves shēmu ar thermonor un citu saistīto programmu shēmas, kas VAR palīdzēt izstrādātājiem viegli iepazīties ar Eas yarm-es.mx283a /287A perifērijas resursus.

4.3 collu TFT true color LCD touch screenThe tft-4.3 a atbalsta 4-vadu pretestības touch screen ar izcilu sniegumu plašā ekrāna, augstu spilgtumu un zemu enerģijas patēriņu.Easyarm-es.ms283a /287A mātesplati var atbalstīt 4,3 collu, 5.6 collu un 7 collu LCD kopas kopīgu izmantošanu, kas atbilst dažādām vajadzībām!

Divas iegulto kaujas mācību grāmatās ARM9/Linux ir pilnībā viewSupporting divi elektronisko arhīvu apmācība ar ZLG easyarm & ZLG zhiyuan elektronisko iegultās attīstības komanda un galvenais spēks apkopo, pamatojoties uz reālo projekta, sīkāka informācija par Linux un ARM9 dizaina izmantot, dalīties ZLG zhiyuan elektronisko desmit iegultās aparatūras projektēšanas pieredzi, turiet jūs, lai ātri pabeigtu iebūvēto rūpniecības produktu attīstību.

Standartizēts interfaceMake vidusskolas attīstības easierEasyarm-es.mx283a /287A attīstības komplekta dizainu sarežģītas shēmas uz mātesplati, atstājot standarta 12c, seriālā porta, SPI, GPIO un citi vienkāršu shēmu, saskarnes, lai klients.Tās mērķis ir tas, lai klientiem izstrādāt vienkāršas saskarnes, kas var ātri īstenot produktu funkciju moduļiem, un, lai ātri izmēģinājumu un kļūdu produkta moduļi.

Paaugstināma structureThe easyarm-es.mx283a /287A izstrādes komplektu nosaka standarta kaudze saskarne un IZMANTO standarta 2.54 izvietotas 26PIN pin dual rindā master savienotājs, lai atvieglotu augšu-uz leju, kraušanas moduļu un āp.

Paaugstināma structureEasyARM - es.M X283A / 287 attīstības komplektu Е X} standarta kaudze saskarni, kas izmanto standarta 2.54 atstarpes 26 pin, pin dubultā rindā ar kārtas sievišķais savienotājs, ērta moduļu kaudzē uz augšu un uz leju, āp mašīna.Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti