Tagi: inverter ierobežotājs 2000, tesla mppt inverter, inverter wifi plug, 12v 1500w car inverter, gaia 1000gtil2 lcd, 20.a mppt, tie tīkla invertora ierobežotājs, ebox wifi, ūdensizturīgs mppt inverter, grid tie invertcukuru.

€178.24 €209.69
  • Pieejams
  • w117


  • Zīmola Nosaukums: TINGEN
  • Modeļa Numurs: 1000GTIL2-LCD
  • Izmērs: 45*30*15cm
  • Veids: dc-ac
  • Izejas Frekvence: 50hz, 60hz auto
  • Ieejas spriegums: dc 45-90v/DC22-65V
  • Izejas Jauda: 1000W
  • Svars: 6kg

1KW Saules Paneļi Apjozt Tie MPPT power inverter 45-90V ieejas MAIŅSTRĀVAS izejas Wifi plug and ierobežotāju sensoru, Bateriju Izlādes Režīmā

1000w Solar Power Grid Tie Inverter

--ar Ierobežotāja / Sensors Akumulatora Izlādes Jaudas Režīmā

--DC 22V-60V vai 45V-90V (nav obligāts )

--120V AC 110V 220V 230V 240V ( darba auto )

Kāpēc mēs ražots REŽĢA TIE INVERTORA AR IEROBEŽOTĀJU ?

Tā ir atbilde uz pārliecinošo clamor no mūsu klientiem par produktu, kas var kontrolēt enerģijas daudzums, kas režģa tie invertori (GTI) var radīt tik, ka summa par lieko enerģiju, ko ražo saules paneļi ir samazināt nenozīmīgs līmeni, ja nav likvidēts --- tāpēc, ka dažās valstīs,ražotāju maksā par lieko enerģiju, tā dod, lai sadales tīklam.Tas ir tāpēc, ka elektroenerģijas skaitītāji (viena sniegto elektroenerģijas sniedzēju jomā) nav zināms virziena strāvas plūsmu.Citiem vārdiem sakot, tas tikai piebilst, pat ja jauda tiek eksportēta uz tīklu, tādējādi patērētājiem būs jāmaksā par elektroenerģiju arī tad, ja tā ir dota, lai tīkla, un tā ir galvenā problēma, Tas ir 2. paaudzes grid tie invertora ar ierobežotāju.

Ar 2. paaudzes GTIL,mēs integrētās robežu funkcija iekšpusē GTI-Mēs to saucam iekšējā ierobežotājs.Šādā veidā,Bez papildu ierobežotājs modulis ir nepieciešams,samazināt pasūtītāja izmaksas,vieglāk uzstādīšana.Bet gadījumā, ja klients instalēt inverter tālu prom no galvenās jaudas slēdzis,mēs arī varētu 2nd GTIL darbu ar stand-alone ierobežotājs,mēs to saucam-ārējs ierobežotājs.Protams,invertors var strādāt normālos Grid tie-limit režīmā,vienkārši iestatiet uz jauku LCD un saglabātu iestatījumu.Jaunas modernizētas firmware ļauj bateriju vai saules ierobežotājs strāvas un jaudas paraugs.Lietotājs var uzstādīt maksimālā izejas jauda invertoru , tas var padarīt inverter darbu pie vēsāks contition kā lietotājs vēlaties, un pagarinātu mūža invertoru .Lietotājs var uzstādīt kick/off sprieguma invertora, kas var elastīgu, izmantojot ar akumulatoru banka ir atkarīgas no lietotāji prātā un var traucēt akumulatora bankas no vairāk nekā izplūst .Tehniskie Dati

Piezīme: ir 22v-60v un 45v-90v ieejas sprieguma izvēles,

Lūdzu, izvēlies, DC22v-60v vai 45v - 90v , un atstāt mums ziņu, ja jums vietu pasūtījumu .Paldies ļoti daudz .

Piemēram, ziņojums : 22V-60V

Apraksts:

a: LĪDZSTRĀVAS ieejas , saules paneļu savienojumu

b: Savienotājs ārējā ierobežotājs

c: Savienotājs iekšējā slāpēšana

d: AC izejas , lietojiet MAIŅSTRĀVAS kabeli, lai izveidotu savienojumu ar mājas tīkla Sensors Skava :

Iepakojuma Saraksts :

1. Saules Tīkla Invertora ar Ierobežotāja(iebūvēts)-----1unit

2. MAIŅSTRĀVAS kabelis-------------1 gab.

3. Iekšējā tipa Ierobežotājs skava ar sensoru & 2m kabelis----1gb

4. Garantija----1gb

5. Lietotāja Rokasgrāmata ----1gb

Invertoru, Izmantojot: 1. Standarta Grid Tie Inverter Modelis

Vienu 1gb invertoru, izmantojot:

vairāk kā 1 vienību, invertoriem paaugstināma, izmantojot:

2. Izmantojot Grid Tie Invertora Ar Ierobežotāja Modelis

2.1 Grid Tie Invertora ar Ierobežotāja piegādā tikai jauda, kas nepieciešama, slodzes un neļauj nogādāt lieko jaudu, līdz ar to novērš lieko jaudu dodas atpakaļ uz Režģa.

2.2 sirds Grid Tie Invertora ar Limiter ir Ierobežotāja Modulis (LM).LM nepārtraukti izlasē jauda, kas nepieciešama slodzi ar pašreizējo sensoru savienots pēc Galvenās jaudas Slēdzis.LM pēc tam būs apstrādā signālu.Pēc tam tā nosūta signālu uz Grid Tie Inverter cik daudz jaudas, lai nodrošinātu kravas reālajā laikā.

2.3 lietotājs, pēc instalēšanas un savieno GTIL pareizi, nav nepieciešams darīt kaut ko, un vienība, kas darīs savu darbu automātiski. 3. Uzstādīšana GTIL Ar Iekšējo Ierobežotājs

3.1 Šai iekārtai nav nepieciešama papildu ierobežotājs modulis,Uzstādīšana ir daudz vieglāk.Skava pašreizējā sensora kabeli karstu stiepli, lai novērtētu pašreizējo,iekšējā ierobežotājs tiks automātiski noteikt slodzes strāvas un kontrolēt invertora izejas jauda,lieko jaudu, tiks labi kontrolēts.

3.2 Ārējās aizsarg ierīces, tostarp līdzstrāvas un maiņstrāvas VPD(Pārsprieguma aizsardzības ierīces),līdzstrāvas un maiņstrāvas slēdzis,uc ir ieteicams uzstādītas sistēmas.

4.Ierobežotāja Iestatījumam LCD invertora:

Ar GTIL ietver trīs darba režīms:

Darbu kā parasti, GTI bez jaudas ierobežojumiem.

Darbs ar Iekšējo ierobežotājs režīmā

Darbs ar Ārējām ierobežotājs režīmā

Pls padarītu jūsu iestatījums LCD un saglabājiet to,detaļas iestatīšana darbība,pls lasīt GTI rokasgrāmata.

5 Akumulatora Izlādes Jaudas Režīmā

Jaunas modernizētas firmware ļauj bateriju vai saules ierobežotājs strāvas un jaudas paraugs.Lietotājs var uzstādīt maksimālā izejas jauda invertoru , tas var padarīt inverter darbu pie vēsāks contition kā lietotājs vēlaties, un pagarinātu mūža invertoru .Lietotājs var uzstādīt kick/off sprieguma invertora, kas var elastīgu, izmantojot ar akumulatoru banka ir atkarīgas no lietotāji prātā un var traucēt akumulatora bankas no vairāk nekā izplūst . 6 Ierobežotājs Moduļa Specifikācija

1. Skava sensors - Max 100.A

2. Wattmeter - Max 9999w

3. Spaiļu Bloks-Max 20A

4. Tilpne - max 2000w

5. Skava sensora signāls - 5v AC max mA

6. DC signāla Kabelis - 5v DC, max mA

WIFI Ievads

Ja jūs tikai vēlaties iegādāties wifi plug viens,lūdzu noklikšķiniet šo attēlu saites:Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti