Tagi: home radio uztvērējs, radio tecsun, 4 pin kameras savienotājs, linton radio, drm radio uztvērējs, omr, lw radio, kabatas radio sw, radio xdata, uztvērēja sw.

€74.93 €93.66
 • Pieejams
 • w1165


 • Modelis: P430L 3A
 • Izmantošana: Augsts Spriegums
 • Zīmola Nosaukums: RONGLAN
 • Materiāls: Alvas
 • Drošības Standarti: CSA
 • Sertifikācija: ROHS
 • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
 • Modeļa Numurs: fese
 • Jaudas Sadalīšana: augsts
 • Sapludinot pašreizējo: 5A

100% brand new (bezsvina) Oriģināls

Nesen saņemtās klientu atsauksmes, padarīt nestabilu produktu veiktspēju, ātrāku drošinātāju sitieniem, pēc mūsu tehniskie darbinieki aptaujā konstatēts, ka klientiem vajadzētu būt akciju tirgū iegādāties elektronikas produkti pārāk ilgi, šī precizitāte elektronisko izstrādājums sastāvdaļu, produktu uzglabāšanas apstākļiem un glabāšanas laiks ir noteiktas prasības, lai temperatūra nerada sniegumu.Lai nodrošinātu klientiem precīzijas aprīkojums, mūsu avārijas apdares patiesi jaunu produktu, salīdzinot ar oriģinālajiem-bezmaksas akciju priekšstatu par produkta pārāk ilgi, mēs noteikt pāri, cerot uz jūsu palīdzību.

Pēc novecošanās drošinātāju uz:

Pēc novecošanās drošinātāju, pašlaik ir nogriezta, un izpūstas drošinātāju nav bīstami.Pēc novecošanās drošinātāju, līdzvērtīgs novērtējums (pašreizējā) ir samazinājies nevis palielinājies, un tādējādi nevar radīt drošības problēmas, ķēdes, bet mazāku pārslodzes strāvas vai pākšaugi, lai nogrieztu ķēdes . [ Piemēram: Reitingu (pašreizējo) 5.0 drošinātāju sastāva piecus gadus pēc tās novecošanās drošinātāju reitingi var būt par 4.0, kad pie ieejas ir uzstādīta uz mašīnas, mašīna sasniedz 4.0 pašreizējo vērtību, kas ir nogriezts, kad iecirkņa ne 5.0 strāva tiek nogriezta. ]

Vēl viens piemērs, lai ilustrētu šo: Kad jūs esat gatavi tērēt 20 juaņu iegādāties akciju par gandrīz piecus gadus produkta (P450 vērtējums 5.0 A), pēc instalēšanas mašīnu, ja mašīna ķēdes pašreizējā vērtība sasniedz 4.5, šoreiz drošinātāju, kas ir izpūstas pie ķēdes, Jums joprojām ir tērēt 20 juaņa nopirkt atpakaļ, kopā: 40. Kad jūs pavadīt 29 juaņa nopirkt manu veikalu produktiem, kas instalēti datorā, kad ķēde sasniedz 4,5 pašreizējo vērtību, mašīna nav gatavojas nogriezt ķēdes, sasniedzot 5.0 būs nogriezts ķēdes, tas ir Big East precizitāti signāla drošinātājs.

Jauns (bezsvina) VS Sastāva (svins)

Īssavienojuma strāva, spriegums drošinātājs reitings ir mazāks, nekā, ja:

1. Jaunā ilgāku laiku, ilgāku

2.ROHS sertifikācija, radīt brīvu, videi draudzīgas

3. godīgāku un vairāk saprātīgu cenu

Ja jūsu uzņēmums jaunu produktu izstrādei par šo produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu kolēģi nodaļā, Informācijas Tehnoloģiju, īpašās iezīmes šo produktu nedrīkst lietot vienlaicīgi ar norādīto bāzi, lai darbotos pareizi, ja jūsu uzņēmums izmanto pakalpojumu, neapstiprināja bāzes saskaņā sliktākajā gadījumā nav nepieciešams nomainīt drošinātāju pamatnes.

Šis produkts ir augstas precizitātes elektroniskās komponentes, īpašas vides prasības, kad akciju, lai pareizi izmantot mūsu produktiem, lūdzu, klientiem Aizliegt akciju, kas vairāk nekā piecus gadus produkta identifikācijas metodi un datumu, ražošana, lūdzu, skatīt šādu informāciju:Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti