Tagi: rūpniecības veļas mašīna spiediena mazgātājs, auto mazgāšana kercher, auto efektu, dual 3000w elektromotoru, motorollera motoru 3000w, ivp tīrītājs, 3000w hub mehānisko, 3000 w elektromotors, 12 v auto mazgāšana, pilsētas coco 3000w.

€574.13 €775.86
  • Pieejams
  • w10643


  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)

Produkta informācija

Produkta Nosaukums: Augstspiediena Mazgātājs Produkts modelis: FLS-1010 Materiāls: vara, alumīnija Izmērs: 50*30*35cm Strāva: 11A Spriegums: 220V Frekvence: 50Hz Jauda: 3000w Plūsmas ātrums: 13L/min Spiediens: 7Mpa Piedziņa: Elektriskā Svars: 30kg Ieplūdes temprature: 0-40℃ Pieteikumu scenārijs: mazgājot Automašīnu, iekārtu, pagalms utt. Ūdensnecaurlaidīgs reitings: IPX5

Par šo produktu

Šis kompaktais 3000w spiediena mazgātājs ir ideāls lielākā daļa tīrīšanas darbi, sniedzot jums mirdzoši rezultātus ar minimālu piepūli.Tas nāk ar pilnu piederumi vienā viegli izmantot portatīvais.Tas ir ideāli piemērots tīrīšanai lielas platības terases, terases un bloku, bruģēšana, kā arī automašīnas, dārza mēbeles, piekabes, laivas un vairāk!

Ērta, daudzfunkcionāla skatuves tīrīšanas veids

Mūsu uzkopšanas mašīna var ne tikai tīru savu auto, bet arī ir labs efekts uz zemes, jumta un sienu tīrīšana no pagalma!

2 ūdens absorbcijas metodes, padarīt savu tīrīšanas darbu vēl ērtāku!

1. No ūdens krāna 2. No exoteric ūdens avots

Produkta Funkcijas

1. Automātiskā indukcijas 2. Spiediena paaugstināšanas sūkņa galvas ir stingrs un izturīgs 3. Ūdens spiediena brīdinājuma, stabilas ūdens spiediens 4. Turbīnas dzesēšanas 5. Automātiski izslēdzas, taupot elektroenerģiju un enerģijas, un paildzina tā kalpošanas laiku 6. Pašiesūcošos divfunkciju, divi ūdens avots iespējas 7. Ieslēgšanas-izslēgšanas aizsardzība, automātiskā jaudas-off, lai novērstu īssavienojumu 8. Aizsardzība pret pārslodzi, lai novērstu sūkņa no sastrēgumiem un izraisa sprādzienu 9. Automātiskā izplūdes, saprātīga izplūdes spiediena samazināšanas, samazinātu zaudējumus 10. Viena mašīna ar vairākām funkcijām, lai apmierinātu vairākiem lietošanas scenāriji.

Produkta informācija

Dzinēja un sūkņa,

Mūsu motori ir izgatavoti no augstas kvalitātes silīcija tērauda lokšņu materiāla, vara serdi stiepļu tinumu sastāvu, izskatu un ražojuma tehnoloģijas tiek apstrādāti saskaņā ar stingras prasības.Automātiski noņemt gaisa sūknis 3s pirms sākt un pēc tam ūdens nonāk pēc tam, kad jūs nospiediet pogu

Iebūvēts smart čipu, ar pārkaršanu-un noplūdes aizsardzība

Pārkaršanas aizsardzība temperatūras sensors Tad, kad motors pārsniedz 135℃ sensors automātiski nogriezt jaudu

Augstas kvalitātes ūdens pistoli

1.Izmantojot automātisko start-stop tehnoloģiju, sūkņa ķermeņa spiediens tiek automātiski samazināta, ja ierocis ir apturēta, lai novērstu augsta spiediena nesabojājot sūkņa ķermeņa 2.Mūsu auto mazgāšanas mašīna ir power-off aizsardzību.Ja mēs izslēgtu ieroci un apturēt to, mašīnu nevarēs ieslēgt, kad pēkšņi jauda nobirums.

Veidi

Uzmanību!

1. Šī mašīna ir auksta ūdens, veļas mazgājamās mašīnas.Ieplūdes ūdens temperatūra ir jāierobežo, un temperatūrai jābūt ≤40°C. ieteicams izmantot istabas temperatūras ūdeni.Ja augsta temperatūra tiek izmantots ūdens, iekšējās daļas tiek bojātas. 2. Lietojot šo mašīnu, lūdzu, pievērsiet uzmanību apkārtējās vides temperatūras.Kad temperatūra ir zemāka par 0 ºc, tas ir ieteicams, lai pārtrauktu tās izmantošanu, jo izmantot šajā temperatūrā var izraisīt iekšējo apledojuma un sabojāt piederumi; vai tas var izraisīt pārmērīga eļļas viskozitāte un pārslodzes transportlīdzekļu, saīsinot kalpošanas motoru. 3. Mašīnas darbību un ikdienas uzturēšana: ①After izmantot, iztīriet smidzināšanas pistole, caurules un ūdens automāts laikā. ②The uzglabāšanas temperatūra mašīna ir lielāks par 0 ºc. ③Pay uzmanību, lai apkārtējā temperatūra, ja, izmantojot mašīnu. ④After mašīna ir samazinājies vai mērcēti, tas jāpārbauda un remontēt pirms lietošanas. ⑤ Lūdzu, pārtrauciet lietot, ja spriegums ir nestabila.Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti