Categories
Bankas

Sms Kreditas Lietuva

Latvijas un Lietuvas iedzīvotājiem ik dienu rodas steidzamas vajadzības, kuru apmierināšanai ir vajadzīgi ātri lēmumi un ātri risinājumi. Viens no šādiem risinājumiem, kas ļauj aizņemties līdz pat 300 eiro vienas dienas laikā ir ātrie aizdevumi (greitieji kreditai). Izmantojot šo pakalpojumu, Viļņas, Kauņas, Palangas un citu Lietuvas pilsētu iedzīvotājiem ir iespējams aizņemties bez komisijas maksas un bez ķīlas jau dažu minūšu laikā. Pretendēt uz aizdevumu var tie Lietuvas iedzīvotāji, kuru rīcībā ir bankas konts, epasts, mobilais tālrunis un vecums nav mazāks par 18 gadiem. Lietuvas sms aizdevumu tirgū šobrīd dominē kreditas sms, kas ir galvenais finanšu aizdevēju pakalpojumu salīdzināšanas portāls. Izmantojot sms kreditas pakalpojumus ikviens var mazāk kā minūtes laikā atrast sev nozīmīgāko un izdevīgāko finanšu pakalpojumu. Praksē tas nozīmē, ka ar smskreditas.lt palīdzību ir iespējams ietaupīt salīdzinoši iespaidītu naudas summu, turklāt bez īpašas piepūles. Viss, kas vajadzīgs ir apņēmība un vēlme samazināt savas izmaksas aizņemoties online vidē.

Līdzīgi kā Latvijā arī Lietuvā sms aizdevumus piedāvā vairāki uzņēmumi, no kuriem tikai daži ir plaši pazīstami. Tas nozīmē, ka vairumā gadījumu lietuvieši izvēlas aizdevēju, kas ir dzirdēts, nevis to, kas ir izdevīgāks. Maksimālā summa, ko iespējams aizņemties Lietuvā ir vairāki tūkstoši eiro, taču ne vairāk kā trīs tūkstoši eiro (bez ķīlas). Ja lietuvieši ir gatavi ieguldīt ķīlu kā nodrošinājumu, tad potenciālās iespējas aizņemties kļūst strauji lielākas un pieejams pat aizdevums 15000 eiro apmērā (pret automāšīnu). Tiesa, aizdevuma vērtība lielā mērā ir atkarīga no nodrošinājuma vērtības. Praksē tas nozīmē, ka aizņemties pret automašīnu iespējams ne vairāk kā tūkstots, varbūt divus tūkstošus eiro.

Brīdī, kad aizdevums ir saņemts ir svarīgi rūpīgi izvērtēt savu turpmāko rīcību. Iespējams, ka ir pieņemts kļūdains lēmums un labāk kredītu uzreiz atmaksāt. Ja tomēr viss ir apdomāts, tad jāpiefiksē datums, kurā naudas aizdevums ir jāatmaksā. Vairumā gadījumu īstermiņa kredīti ir jāatmaksā ne ilgāk kā viena mēneša laikā. Kredītiem virs 300 eiro termiņš var sasniegt pat divus gadus, taču jāatceras, ka pieaugot atmaksas termiņam pieaugs arī kopējās izmaksas. Tradicionāli visizdevīgāk ir aizņemties naudu un atmaksāt to pēc iespējas ātrāk. Šādā veidā iespējams ietaupīt ne tikai uz procentiem un komisijas naudām, bet ietaupīt arī uz saviem nerviem. Novēlējums lietuviešiem – aizņemieties pārdomāti. Parāds nav brālis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *